Kırık Kaset (Mixtape)
Kırık Kaset (Mixtape)
Valerie Weiss
2021
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.6 IMDB Puanı 177 Görüntülenme

Kırık Kaset (Mixtape)

Mixtape adıyla sitemizde kendisine komedi ve dram kategorilerinde yer bulan 4k formatlı aile filminde Valerie Weiss filmin yönetmenliğini, Stacey Menear ise yapımın senaristliğini üstlenmiştir. Audrey Hsieh, Gemma Brooke Allen ve Julise Bowen isimleri ise filmin başrol oyuncu kadrosunda bulunan ekiptir. Beverly henüz 12 yaşında olmasına rağmen anne ve babası hakkın
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Mixtape adıyla sitemizde kendisine komedi ve dram kategorilerinde yer bulan 4k formatlı aile filminde Valerie Weiss filmin yönetmenliğini, Stacey Menear ise yapımın senaristliğini üstlenmiştir. Audrey Hsieh, Gemma Brooke Allen ve Julise Bowen isimleri ise filmin başrol oyuncu kadrosunda bulunan ekiptir. 


  Beverly henüz 12 yaşında olmasına rağmen anne ve babası hakkında hiçbir bilgiye sahip değildir. Beverly çok küçükken ölen anne ve babasından geriye de onların gerçek kişiliğini tanımak için pek bir şey kalmamıştır. Ancak Beverly eski kutuları karıştırırken teyzesinin evinde anne ve babasına ait olan ve onların doldurdukları eski ve şeridi kopmuş bir kaset bulur. Bu kaset Beverly için çok önemlidir çünkü bir zamanlar anne ve babası bu kaseti birlikte doldurup dinlemişlerdir. 


  Beverly bir dostunun da yardımı ile kopan şeridi tamir eder ancak kaseti dinlemek için bir cihazı yoktur. Soluğu eski plaklar satan bir dükkânda alan Beverly kasetin sandığından da daha değerli olduğunu öğrenir. Çünkü dükkân sahibi Beverly’ye karışık kasetlerin normal kasetlerden daha değerli olduğunu ve bunun sebebinin de kasetteki parçaların kasetin sahipleri tarafından seçildiğini söyler. Yani anne ve babası için bu kasette bulunan şarkılar çok özeldir ve onlar için anlamları çok büyüktür. 


  Beverly hemen yakın dostları ile bu haberi paylaştığında küçük grup bir plan yaparlar ve bu sayede Beverly’nin anne ve babasını anlayıp tanımasını amaçlarlar. Bu plana göre Beverly ve arkadaşları kasetin içindeki şarkılarda olduğu gibi yaşamaya başlayacaklar ve bu sayede de Beverly’nin anne ve babasının hayat tarzını anlayacaklardır. Ancak kaset hard rock türünde bir kasettir ve 12 yaşındaki kız çocukları için fazlasıyla tehlikeli şarkılar içermektedir. Ama Beverly ve dostları gidebildikleri kad

  Diğer Adları:

  Mixtape

  Yayın Tarihi:

  03 Aralık 2021

  Senaryo:

  Stacey Menear

  Ödüller:

  1 ödül

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?