Korku Masalları 2 (Tales from the Hood 2)
Korku Masalları 2 (Tales from the Hood 2)
Darin Scott, Rusty Cundieff
2018
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
4.4 IMDB Puanı 681 Görüntülenme

Korku Masalları 2 (Tales from the Hood 2)

Tales from the Hood 2 orjinal ismin de 4k film formatıyla izleyeceğiniz ve Türkçe dublajlı adı da Korku Masalları 2 olan filmde bazı korkunç ve aslında ders veren türden hikayeleri izleyecek ve hikayeler sonunda da olanlara şahit olacaksınız. Filmin ana teması ise ava giden avlanır sözünün bir örneğidir. Fakat film bu sözü hem korku hem d ekomedi ile birleştirm
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Tales from the Hood 2 orjinal ismin de 4k film formatıyla izleyeceğiniz ve Türkçe dublajlı adı da Korku Masalları 2 olan filmde bazı korkunç ve aslında ders veren türden hikayeleri izleyecek ve hikayeler sonunda da olanlara şahit olacaksınız. Filmin ana teması ise ava giden avlanır sözünün bir örneğidir. Fakat film bu sözü hem korku hem d ekomedi ile birleştirmiş ve izleyici için alternative sahneler de geliştirmiştir. 


  İzleyeceğini hikayelerden ilki ise iki üniversiteli genç kızı çemberine almaktadır. Kızlardan birisi siyahi diğeri ise beyazdır ve kızlar Negrosity Müzesini ziyaret ederler. Bu müzenin sahibi siyahi bir adamdır ve bu müzenin özelliği ise ırkçı eserleri sergilemesidir. İşte bu ilk hikaye bu müzede yaşananları ve insanların aptallıklarının başlarına açacağı korkunç belaları anlatan bir hikayedir. 


  Yapımdaki ikinci hikaye ise David isimli bir gençten gangesterler hakkında kapsamlı bir çalışma yapması onlar hakkında gerçekçi bir hikaye yazması istenir. Fakat David böyle basit bir çalışma da bile başına inanılmaz korkunç olaylaır getirmeyi başarıyor ve çalışmasından çok alakasız yollara sapıp çok tehlikeli insanların hedefi haline geliyor.


  Filim üçüncü hikayesi ise iki erkek arkadaşın Tinder üzerinden bazı modellerle olan buluşmalarını ele alıyor. Başta eğlenceli ve çekici başlayan gece, çok geçmeden bu iki dostun korkunç hedefleri ve iğrenç istekleri üzerine hiç de düşünmedikleri bir noktaya ulaşacak ve av olarak eve çağırmış oldukları modellerin aslında birer avcı oldukları gösterilecektir.


  Yapımın son hikayesi ise kurgu değildir ve tamamen gerçek bir olay anlatılmaktadır. Emmett Till, Mississippi eyaletinde 1955 yılında henüz 14 yaşında genç bir çocukken korkunç bir ırkçı cinayetine kurban gitmiştir. Fakat Emmett Till bu defa boşuna ölmemiştir ve gencin ölümü ardına Afro-Amerikan Sivil Hakları Örgütü kurulmuştur. Yapımda ise Emmett Till’in hayaleti günümüzde bazı önemli kişilere musallat olacaktır.

  Diğer Adları:

  Tales from the Hood 2

  Yayın Tarihi:

  02 Ekim 2018

  Senaryo:

  Rusty Cundieff, Darin Scott

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?