Moonbound
Moonbound
Ali Samadi Ahadi
2021
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
4.8 IMDB Puanı 362 Görüntülenme

Moonbound

Almanya’nın en çok sevilen Moonbound isimli çocuk kitabından beyaz perdeye uyarlanan bu 4k formatındaki animasyon filmi Pete adındaki küçük bir çocuğunun, kaçırılan kız kardeşini bulmak için Ay’a yanına yeni tanışacağı dostları ile birlikte zorlu bir kurtarma görevine gitmesini konu almaktadır. Pete, kız kardeşi ile tam olarak anlaşamamakta ve aralarındaki yaş fark
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Almanya’nın en çok sevilen Moonbound isimli çocuk kitabından beyaz perdeye uyarlanan bu 4k formatındaki animasyon filmi Pete adındaki küçük bir çocuğunun, kaçırılan kız kardeşini bulmak için Ay’a yanına yeni tanışacağı dostları ile birlikte zorlu bir kurtarma görevine gitmesini konu almaktadır. 


  Pete, kız kardeşi ile tam olarak anlaşamamakta ve aralarındaki yaş farkı nedeniyle de zaman zaman tartışmaktalardır. Ancak Pete’in başına hiç beklenmedik bir olay geldiğinde ve kız kardeşi kötü niyetli Ay Adamı tarafından kaçırıldığında, kız kardeşini bulmak için Ay’a bile gitmeyi göze alır. 


  Pete kız kardeşini her yerde aramasına rağmen onu bir türlü bulamamıştır ve zaman geçtikçe de onun için endişelenmektedir. Pete kız kardeşinin nerede olduğunu araştırmak için yola koyulur ve bu yolculuğunda karşısına Bay Sandman çıkar. Pete başıan gelenleri anlattığında Bay Sandman, Pete’e kız kardeşinin kötü Ay Adamı tarafından diğer çocuklar ile birlikte kaçırılmış olabileceğini öğrenir. Bu bilgiyi ve yanına Bay Sandman’i alan Pete yoluna devam ederken Bay Zoomzeman ile de tanışır. Hep birlikte neler yapabileceklerini konuşan ekip, Pete’in kız kardeşini kurtarabilmesi için Night Fairy’nin yemeğine katılmasıyla ve bu ancak şekilde de kendisinden gereken yardımı alabilmesinin mümkün olduğunu anlarlar. 


  Ama Nigt Fairy’nin verdiği yemek davetine herkes katılamamaktadır ve bu davet sınırlı sayıda kişi içindir. Bu yüzden Pete eğe rkız kardeşini gerçekten kurtarmak istiyorsa büyük bir yarışa da hazır olmalıdır. Bu sırada Pete’in ve birçok kişinin farkında olmadığı büyük bir olay ise giderek yaklaşmaktadır. Çünkü Kötü Ay Adamı bir sürü çocuğu kaçırmıştır ve onlar için çok korkunç planları bulunmaktadır. Eğer Pete zamanında kız kardeşini bulmayı başaramazsa belki de onu bir daha asla göremeyecektir. Pete çok sevdiği kız kardeşini zamanında bulmayı başarabilecek midir? Kötü Ay Adamı hangi korkunç planın peşindedir? Pete kız kardeşini bulmak için çok geç kaldıysa neler olacaktır?

  Diğer Adları:

  Moonbound

  Yayın Tarihi:

  06 Sep 2022

  Senaryo:

  Ali Samadi Ahadi, Arne Nolting

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?