Muhteşem Aile (Cigarettes et chocolat chaud)
Muhteşem Aile (Cigarettes et chocolat chaud)
Sophie Reine
2016
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.4 IMDB Puanı 1 Yorum 485 Görüntülenme

Muhteşem Aile (Cigarettes et chocolat chaud)

13 ve 9 yaşlarındaki kızlarına hem anne hem de baba olan Denis isimli bir adamın yaşadıklarının anlatıldığı ve dublajı da eklenip, görüntü kalitesinin 4k formatına getirildiği Muhteşem Aile filmi, aşırı yorgunluk sonucu Denis’in yaptığı bir hatanın ona nelere mal olduğuna odaklanmaktadır. Denis sürekli çalışmakta ve kızları için hem anne hem de baba olmaktadır. İki kızına da gözü g
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  13 ve 9 yaşlarındaki kızlarına hem anne hem de baba olan Denis isimli bir adamın yaşadıklarının anlatıldığı ve dublajı da eklenip, görüntü kalitesinin 4k formatına getirildiği Muhteşem Aile filmi, aşırı yorgunluk sonucu Denis’in yaptığı bir hatanın ona nelere mal olduğuna odaklanmaktadır. 


  Denis sürekli çalışmakta ve kızları için hem anne hem de baba olmaktadır. İki kızına da gözü gibi bakan Denis bir gün hiç aklına bile gelmeyecek bir hata yapar. Denis iki kat çalışmakta ve kızlarına güzel bir hayat sunmak için çabalarken aşırı derecede yorulmaktadır ve bu yüzden de günlerden bir gün Denis okuldan kızlardan birini almayı unutmuştur. İşte bir anlık beyin yorgunluğu Denis için zorlu bir yolun da başlangıcı olur. 


  Denis’in okula kızını almaya gelmediğini gören okul yetkilileri hemen çocuk korkuma kurumunu ararlar ve durumu onlara anlatırlar. Bu olay üzerine direk Denis yakın markaja alınır ve çocuklarının her ikisinin de elinden alınabileceği söylenir. Bunu duyan Denis üzüntünde neredeyse bayılmak üzeredir ancak şimdi pes etmenin zamanı değildir ve Denis bir şeyler yapmak ve çocuk koruma kurumuna iyi bir baba olduğunu kanıtlamak zorundadır. 


  Denis kurumdan kısa bir zaman almıştır ve bu süreçte iyi bir baba olduğunu kuruma kanıtlamak ve kurumdan izin yazısı almak zorundadır. Bunun için durmayan ve Babalık Kursu adı verilen bir kursa başlayan Denis sıfırdan bir baba nasıl olunur öğrenmeye başlar. Denis bu kursta henüz kendisinin bile bilmediği birçok bilgiyi öğrenir ve her şeyden önemlisi de kızları Janis ve Mercredi’yi çok daha iyi bir şekilde anlamaya başlayacaktır. Denis kursa devam ettikçe kendisi gibi babaları görür, yeni insanlara tanışır ve diğer babaların da yaşadığı sorunları görüp, kendisi ile kıyaslamaya başlar. Bakalım Denis iyi bir baba olduğunu kanıtlayabilecek midir? Zamanı geldiğinde kızlarını elinde tutabilecek midir?

  Diğer Adları:

  Cigarettes et chocolat chaud

  Yayın Tarihi:

  14 Aralık 2016

  Senaryo:

  Gladys Marciano, Sophie Reine

  Yorumlar (1)