Mükemmel Aile Olma Kılavuzu (Le Guide de la famille parfaite)
Mükemmel Aile Olma Kılavuzu (Le Guide de la famille parfaite)
Ricardo Trogi
2021
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.5 IMDB Puanı 203 Görüntülenme

Mükemmel Aile Olma Kılavuzu (Le Guide de la famille parfaite)

Türkçe dublajı ile ekranlarınıza gelecek olan Mükemmel Aile Olma Kılavuzu filminde Martin kendi gözünde çok mükemmel bir aileye sahip olan bir baba ve eştir. Ancak Martin çok yakında ailesinin aslında o kadar da mükemmel olmadığını anlayacak ve aslında ailesinin neler yaşadığını ve kendisinin bu olup bitenleri fark etmediğini anladığında şok geçirecektir.  Martin y
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Türkçe dublajı ile ekranlarınıza gelecek olan Mükemmel Aile Olma Kılavuzu filminde Martin kendi gözünde çok mükemmel bir aileye sahip olan bir baba ve eştir. Ancak Martin çok yakında ailesinin aslında o kadar da mükemmel olmadığını anlayacak ve aslında ailesinin neler yaşadığını ve kendisinin bu olup bitenleri fark etmediğini anladığında şok geçirecektir.  


  Martin yeniden evlenmiştir ve sigorta şirketindeki işi, iki çocuğu ve yeni eşi ile instagramın çok sevilen hatta kıskanılan ailelerinden birine sahiptir. Ancak bu yeni evliliğinin ardından Martin daha fazla çalışmaya ve ailesine eskisi kadar özen göstermemeye başlamıştır ve durum da ailesinde neler olup bittiğine uzak kalmasına sebep olmuştur. Martin çok fazla çalıştığının az da olsa farkındadır ancak evi için endişe etmesi gerektiğini düşünmemektedir. 


  Martin kızının mükemmel ve başarılı bir öğrenci olduğunu ve karısının da çok mutlu olduğunu düşünerek kendisini teselli etmektedir. Fakat Martin çok geçmeden kızının aslında çok berbat bir öğrenci olduğunu, sınavlarda kopya çektiğini ve bunlar eytmezmiş gibi derin bir psikolojik bunalımın sonucu intihar etmeyi bile düşündüğünü öğrenir. Ama Martin karısı hakkındaki diğer düşüncesinin de yanlış olduğunu yani yeni karısının kesinlikle mutlu olmadığını çünkü eskisi gibi kendisine ayıracak vakti kalmadığını anlar. 


  Martin tüm bunları öğrendikten sonra kendi dostlarına durumunu açar ve kendisinin tam olarak nerede hata yaptığını sorar. Dostları da tek tek kendi sorunlarını göz önüne alırlar ve bir şekilde Martin’e yardım etmek için uzun bir sohbete başlarlar. Ancak Martin sohbetin sonunda her dostunun ayrı bir çözüm fikri olduğunu ve ortak bir çözümde anlaşılamadığını gördüğünde kendi işini kendisinin halletmesi gerektiğini anlar ve yeniden ailesinin mutlu olabilmesi için kolları sıvar. Kızı Rose neden bu denli kötü bir yola sapmış ve intiharın eşiğine gelmiştir? Karısının mutlu olmamasının ardında yatan gerçek sebepler nelerdir? Martin ailesini yeniden mutlu etmeyi nasıl başaracaktır?


   

  Diğer Adları:

  The Guide to the Perfect Family

  Yayın Tarihi:

  14 Temmuz 2021

  Senaryo:

  François Avard, Jean-François Léger, Louis Morissette

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?