My Little Pony: Yeni Bir Nesil (My Little Pony: A New Generation)
My Little Pony: Yeni Bir Nesil (My Little Pony: A New Generation)
José Luis Ucha, Mark Fattibene, Robert Cullen
2021
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.9 IMDB Puanı 221 Görüntülenme

My Little Pony: Yeni Bir Nesil (My Little Pony: A New Generation)

Sunny, Hitch Izzy, Zipp ve Pipp eskiden birbirlerinden hiç ayrılmayan sıkı dostlardı ancak dünyalarında korkunç bir olayın meydana gelmesi ile birbirlerinden ayrı düştüler. Bu korkunç olay ise Equestria’nın büyü gücünü kaybetmesi ve bunun sonucunda da tüm türlerin kendilerine ait olan türlerle yaşamalarına zorunlu bırakılmalarıdır. Artık Midilliler, Tekboynuzlar ve Pegasi’ler birbirlerinin oldu
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Sunny, Hitch Izzy, Zipp ve Pipp eskiden birbirlerinden hiç ayrılmayan sıkı dostlardı ancak dünyalarında korkunç bir olayın meydana gelmesi ile birbirlerinden ayrı düştüler. Bu korkunç olay ise Equestria’nın büyü gücünü kaybetmesi ve bunun sonucunda da tüm türlerin kendilerine ait olan türlerle yaşamalarına zorunlu bırakılmalarıdır. Artık Midilliler, Tekboynuzlar ve Pegasi’ler birbirlerinin oldukları bölgelerde bir arada olamazlar ve büyü de bu dünyaları terk etmiş gibidir.


  Equestria’nın başına gelen bu olaydan sonra Sunny eski dostlarını görmek ve her şeyin eskisi gibi olmasına bir şekilde yardım etmek ister. Ama Sunny tek başına hiçbir şey yapamayacağını da bilmektedir. Bu nedenle Sunny daha fazla beklemez ve dostları Hitch Izzy, Zipp ve Pipp’i yardım için çağırır. Bir araya gelip neler olup bittiğini konuşan dost grup, yeniden her şeyin eskisi gibi olması konusunda hem fikirdirler. Sunny ve dostları yeniden Midilliler, Tekboynuzlar ve Pegasi’leri bir arada görmek ve eski büyü dolu günlerine geri dönmek istemektedirler. 


  Ama bunu yapmak kolay olmayacaktır çünkü öncelikle büyü gücünün geri alınması gerekmektedir. Bu da çok uzun ve zorlu bir macerayı gerektirmektedir. Acaba Sunny, Hitch Izzy, Zipp ve Pipp büyü gücünü geri almayı ve Midilliler, Tekboynuzlar ve Pegasi dünyalarını yeniden birleştirmeyi başarabilecekler midir? Bu tehlikeli yolculukta bu iyi yürekli dostları hangi zorluklar beklemekteydi? 


  Mark Fattibene, Robert Cullen ve Jose Luis Ucha’nın yönetmenlik görevini birlikte yürüttükleri ve dublajı ve 4k formatıyla hazır olan My Little Pony: Yeni Bir Nesil animasyon filminde, Cullen’in yanı sıra Tim Sullivan ve Gillian Berrow isimleri de filmin senaristlik görevini üstlenen ekiptir. Jane Krakowski, James Marsden ve Vanessa Hudgens isimlerinin filmdeki muhteşem renkli karakterlerine hayat verdikleri animasyon yapımında bakalım Sunny, Hitch Izzy, Zipp ve Pipp büyü gücünün alınması hakkında hangi bilinmeyen gerçekleri öğreneceklerdir? 

  Diğer Adları:

  My Little Pony: A New Generation

  Yayın Tarihi:

  24 Sep 2021

  Senaryo:

  Tim Sullivan, Gillian Berrow, Robert Cullen

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?