New York’a Hiç Gitmedim (I’ve Never Been to New York)
New York’a Hiç Gitmedim (I’ve Never Been to New York)
Philipp Stölzl
2019
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.5 IMDB Puanı 196 Görüntülenme

New York’a Hiç Gitmedim (I’ve Never Been to New York)

Lisa Wartberg isimli başarılı bir televizyon sunucusunun başına gelen ve hayatını bir an da değiştiren ailevi bir olayı ele alan 4k formatlı Ich war noch niemals in New York isimli yapımda Philipp Stölzl filmin yönetmen koltuğundaki isimdir. Philipp Stölzl yönetmenliği dışında yapımda Jan Berger ve Alexander Dydyna ile birlikte senarist köşesinde çalışan isimdir. Komedi ve dram
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Lisa Wartberg isimli başarılı bir televizyon sunucusunun başına gelen ve hayatını bir an da değiştiren ailevi bir olayı ele alan 4k formatlı Ich war noch niemals in New York isimli yapımda Philipp Stölzl filmin yönetmen koltuğundaki isimdir. Philipp Stölzl yönetmenliği dışında yapımda Jan Berger ve Alexander Dydyna ile birlikte senarist köşesinde çalışan isimdir. Komedi ve dramı bir araya getiren bu aile filminde Katharina Thalbach, Heike Makatsch ve Moritz Bleibtreu ise yapımın başrol oyuncu kadrosunda bulunan simalardır. 


  Lisa oldukça başarılı bir televizyon spikeridir ve hayatında Lisa için daha önemli başka bir şey de bulunmamaktadır. İşine çok düşkün olan Lisa ansızın annesinin kaza geçirdiği haberi ile soluğu hastanede alsa da annesi Maria’yı hasta yatağında bulamaz. Maria kazanın bir yan etkisi olarak hafızasını kaybetmiştir ancak buna rağmen tuhaf bir şekilde daha önce New York’a gitmediğini de fark etmiştir. Bu farkındalığı yüzünden Maria hastaneden kaçmaya ve bir yolcu gemisine kaçak olarak binip New York’u görmeye gitmeye karar verir. Bunu anlayan Lisa ise makyöz Fred ile birlikte annesinin peşine düşer ve annesini bir yolcu gemisinde bulur. Fakat Lisa annesini gemi kalkmadan ikna etmeyi başaramaz ve gemi Atlantik üzerinde açılmaya başlar. Şimdiyse Lisa annesi ile bu gemide mahsur kalmıştır ve New York’a kadar da elinden bir şey gelmemektedir!

  Diğer Adları:

  I've Never Been to New York

  Yayın Tarihi:

  17 Ekim 2019

  Senaryo:

  Alexander Dydyna, Philipp Stölzl, Jan Berger

  Ödüller:

  3 ödül & 9 Adaylık.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?