Night of the Animated Dead (Night of the Animated Dead)
Night of the Animated Dead (Night of the Animated Dead)
Jason Axinn
2021
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
4.2 IMDB Puanı 215 Görüntülenme

Night of the Animated Dead (Night of the Animated Dead)

Barbara ile Johnny gözlerden oldukça uzak olan bir mezarlığı ziyarete gittiklerinde asla orada başlarına gelecek olan korkunç olaylar silsilesini akıllarına dahi getiremezlerdi. Ancak akla gelmeyen oldu ve Barbara ile Johnny korkunç bir savaşında kendilerini buldular…Barbara ile Johnny iki kardeştir ve ölmüş babalarını ziyaret etmek için oldukça ıssız bir mezarlığa gitmek zorunda k
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Barbara ile Johnny gözlerden oldukça uzak olan bir mezarlığı ziyarete gittiklerinde asla orada başlarına gelecek olan korkunç olaylar silsilesini akıllarına dahi getiremezlerdi. Ancak akla gelmeyen oldu ve Barbara ile Johnny korkunç bir savaşında kendilerini buldular…


  Barbara ile Johnny iki kardeştir ve ölmüş babalarını ziyaret etmek için oldukça ıssız bir mezarlığa gitmek zorunda kalırlar. Barbara ile Johnny tam da babalarına dua edecekken nereden geldikleri belli olmayan ancak çok aç oldukları hallerinden belli olan zombileri karşılarında gördüklerinde ne yapacaklarını şaşırırlar. Barbara ile Johnny nasıl savaşılacağını bilmemektedirler ve bu yüzden de onlar için en iyi seçenek kaçmaktır. Bu nedenle Barbara ile Johnny arkalarına bile bakmadan kaçmaya başlarlar. 


  Barbara ile Johnny nereye gittiklerini dahi bilmeden kaçarken yakınlarda bir çiftlik evinin olduğunu görürler ve hiç düşünmeden bu eve sığınmak isterler. Fakat ev oldukça açıktadır ve zombiler de içeri girip onları yakalayabilir konumdadırlar. Bu yüzden evin içinde daha güvenli bir yer arayan Barbara ile Johnny evin mahzenini gördüklerinde çok sevinirler. Mahzene hızla giren Barbara ile Johnny burada başka kişilerin de olduğunu fark ederler ancak bunu başta pek dert etmezler çünkü hayatlarını kurtarmışlardır. Ancak Barbara ile Johnny bu mahzende başka sorunların da daha doğrusu sorunlu insanların da olduğu fark ettiklerinde tek dertlerinin de artık zombiler olmadığını anlarlar. Şimdiyse Barbara ile Johnny mahzende bulunan kişiler ve dışarıdaki zombiler arasında sıkışıp kalmışlardır. Barbara ile Johnny ya bu mahzendeki sorunlu kişilerle yüzleşecek ya da dışarı çıkıp zombilerle savaşıp kaçmayı deneyeceklerdir. 


  4k formatı ve dublajı ile sizlerle olacak Night of the Animated Dead animasyon filmindeki karakterlere sesleri ile hayat veren isimler Katharine Isabelle, Josh Duhamel ve Dule Hill’dir. Yapımda John Russo ve A. Romero isimleri animasyonun senaristliği üstlenirken Jason Axinn ismi ise animasyon filminin yönetmenliğini üstlenen simadır.


   

  Diğer Adları:

  Night of the Animated Dead

  Yayın Tarihi:

  21 Sep 2021

  Senaryo:

  George A. Romero, John A. Russo

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?