Nocturama: Paris Yanıyor
Nocturama: Paris Yanıyor
Bertrand Bonello
2016
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.4 IMDB Puanı 202 Görüntülenme

Nocturama: Paris Yanıyor

Sitemiz üzerinden sizlere hem Türkçe dublajıyla hem de 4k film formatıyla sunacağımız Nocturama: Paris Yanıyor filminde sabah gayet sıradan bir şekilde başlamıştır ve bir grup genç Paris’in buğulu sabahında kendileri için hazırladıkları yollara koyulmuşlardır ancak bu gençlerin yolculuklarının sonunda binlerce kişi için cehennem olan korkunç bir yangında Paris şehrini saracak v
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Sitemiz üzerinden sizlere hem Türkçe dublajıyla hem de 4k film formatıyla sunacağımız Nocturama: Paris Yanıyor filminde sabah gayet sıradan bir şekilde başlamıştır ve bir grup genç Paris’in buğulu sabahında kendileri için hazırladıkları yollara koyulmuşlardır ancak bu gençlerin yolculuklarının sonunda binlerce kişi için cehennem olan korkunç bir yangında Paris şehrini saracak ve Paris sokaklarından dehşet verici çığlıklar yükselecektir. 


  Normal bir Paris sabahında sonunda aynı noktada buluşacak olan bir grup genç Paris’in dar ve geniş sokakları demeksizin yürümeye başlarlar. Dışarıdan bakanlar bu gençlerde bir gariplik hissetmezler ancak bu gençler tek bir noktada toplandıklarında Paris’te bir sokakta başlayan küçük bir yangın, kısa bir süre içinde tüm Paris’i kaplamıştır. Yangın bir sebepten dolayı çok hızlı bir şekilde yayılmaktadır ve bu yüzden de neredeyse Paris’in tüm sokaklarını kaplamak üzeredir. Sanki birbirine bağlanmışçasına yayılan yangının büyüklüğü ve hızı karşısında ilk akla gelen senaryo ise bunun bir terör saldırısı olduğudur. Sabahın erken saatlerinden akşama kadar yani yangın başlayana kadar yürüyen ve sonunda da sözleşmiş gibi aynı noktada bir araya gelen gençler birbirlerini tanıyorlar mıydı? Bu gençlerin bu korkunç yangınla bir bağlantısı var mıydı? Eğer gençler ve yangın bağlantılı ise o zaman Paris şehrini yakmakla bu gençler neyi planlıyorlardı? 


  İlginç ve bir o kadar da sarsıcısı bir konuyu işleyen ancak ilk etapta olay döngüsünü anlatmayan ve Bertrand Bonello’nun hem yönetmen hem de senarist koltuğunda bulunduğu, beş film öd��lü alıp ayrıca da 19 film ödülüne adaylığını koymayı başaran yapımda, Hamza Meziani, Finnegan Oldfield ve Vincent Rottiers isimleri filmin başrol oyuncu kadrosunu oluşturan simalardır. Bu ilginç filmi başından sonuna kadar merakla izleyecek ve olayların iç yüzünü sürekli olarak tahmin etmeye çalışacaksınız. Ancak gerçekten olaylar göründüğü gibi miydi? Yoksa bu gençler ve yangının hiçbir şekilde bir alakası yok muydu?


   

  Diğer Adları:

  Nocturama

  Yayın Tarihi:

  08 Sep 2017

  Senaryo:

  Bertrand Bonello

  Ödüller:

  5 ödül & 19 Adaylık.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?