Noel Baba Eğitimde (Santa in Training)
Noel Baba Eğitimde (Santa in Training)
Christian Vogeler
2019
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
2.9 IMDB Puanı 173 Görüntülenme

Noel Baba Eğitimde (Santa in Training)

Tüm dünya Noel Baba’nın bir tek olduğunu düşünmektedir ancak işin aslı öyle değildir. Aslında her yeni için yeni bir Noel Baba seçilmekte ve o yıl seçilen Noel Baba tüm hediyeleri dağıtmaktadır. Yeni Noel Baba bir önceki Noel Baba’dan yeni görevi devralıp, onun yerine onun görevini yapmaktadır ve bu hep böyle devam etmektedir. Bu yıl ki Noel Baba seçimleri ise başlamıştır ancak Noel Baba’nın ço
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Tüm dünya Noel Baba’nın bir tek olduğunu düşünmektedir ancak işin aslı öyle değildir. Aslında her yeni için yeni bir Noel Baba seçilmekte ve o yıl seçilen Noel Baba tüm hediyeleri dağıtmaktadır. Yeni Noel Baba bir önceki Noel Baba’dan yeni görevi devralıp, onun yerine onun görevini yapmaktadır ve bu hep böyle devam etmektedir. Bu yıl ki Noel Baba seçimleri ise başlamıştır ancak Noel Baba’nın çok sevdiği sadık Elf’i olan Bruno bu seçimlere katılmakta nedense çok geç kalmıştır. 


  İster 4k ister de dublajlı haliyle izleyeceğiniz Noel Baba Eğitimde filminde, Bruno istemeden de olsa seçimlere geciktiğini anladığında buna öfkelenir ve Noel ile yakından uzaktan ilgisi olmayan ve hatta yeni yıldan nefret eden Eddie adındaki bir kişiyi yeni Noel Baba olarak başa geçirmeye karar verir. Eddie gerçekten de bu tür şeyleri sevmemektedir ve özellikle de yeni yıl fikrinden tiksinmektedir. Ama olan olmuştur ve yeni Noel Baba seçilmiştir ve bu kişi de Eddie’dir. 


  Şimdiyse sıra çekilmez Eddie’nin, Neol Baba olmak için eğitilmesine gelmiştir. Bu noktada Bruno’nun, Eddie’ye en iyi eğitmenleri vermesi gerekmektedir ancak Bruno zaten öfkelidir ve en iyi intikamın Eddie’ye en kötü eğitmenleri vermek olacağını düşünür ve öyle de yapar. En kötü, en pısırık, en tembel ve en bilgisiz eğitmenleri seçen Bruno şimdiden intikamını aldığını hissetmektedir. 


  Eddie ise eğitmenleri ile buluşmak ve eğitimine başlamak için yola koyulur ama yol boyu şikâyet eden ve mızmızlanan Eddie, daha varması gereken yere varamadan bir sürü badire atlatmaktadır. Ama sonunda iki eğitmeni ile buluşmayı başaran Eddie hiç istemese de eğitimlere başlamak zorunda kalır. Bu iki Elf, Eddie’nin isteksizliğini gördüklerinde ne yapacaklarını şaşırırlar ancak ilk defa eğitmen olarak seçilmişlerdir ve bu durum onlar için hiç de iyi değildir. İki şaşkın Elf bir araya gelip düşündüklerinde bir şekilde Eddie’nin yeni yıla olan inancını kaybettiğini fark ederler ve eğer onun da iyi bir Noel Baba olmasını istiyorlarsa, mutlaka Eddie’nin kaybettiği yeni yıl inancını bir şekilde geri kazanması gerektiğinde hemfikir olurlar…

  Diğer Adları:

  Santa in Training

  Yayın Tarihi:

  13 Aralık 2019

  Senaryo:

  Yamil Piedra

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?