Nükleer (Nuclear)
Nükleer (Nuclear)
Catherine Linstrum
2019
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.4 IMDB Puanı 242 Görüntülenme

Nükleer (Nuclear)

Dublajlı ve 4k formundaki Nükleer filmi, korkunç ve oğul, korkmuş bir kız kardeş ve kızını korumaya çalışan bir annenin dramını ele almaktadır. Kızını neredeyse ölümün eşiğine getiren oğlunu hapse yollamak zorunda kalan anne, sonunda oğlu tarafından öldüresiye dövülecek ve kızı da oğlunun hışmıyla yüz yüze gelecektir …Emma henüz sekiz yaşındadır ve abisi tarafından

Reklamı Geç
20
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Dublajlı ve 4k formundaki Nükleer filmi, korkunç ve oğul, korkmuş bir kız kardeş ve kızını korumaya çalışan bir annenin dramını ele almaktadır. Kızını neredeyse ölümün eşiğine getiren oğlunu hapse yollamak zorunda kalan anne, sonunda oğlu tarafından öldüresiye dövülecek ve kızı da oğlunun hışmıyla yüz yüze gelecektir …


  Emma henüz sekiz yaşındadır ve abisi tarafından saldırıya uğramıştır. Kazara da ya da değil abisi Emma’yı neredeyse ölümcül bir şekilde yaralamıştır. Emma’yı yaralı halde bulan annesi ise hemen polise haber verir ve Emma’nın abisini tutuklarlar. Bundan sonra uzun yıllar hapiste yatan abi sonunda tahliye olmuştur. Emma ve annesi ise o tahliye olmadan önce ormana kaçıp kendilerini korumak istemişlerdir. 


  Orman kaçan anne ve kız kendilerine sığınacak bir yer aramaya vakitleri kalmadan abi Emma’nın annesini ormanda bulur ve onu öldüresiye döver. O sırada Emma olan biteni çalıların arkasından izliyordur ancak korkusundan bir şey yapamaz. Abisi annesini ölüme terk edip ormanda kaybolduktan sonra Emma annesinin yanına koşar ve onu ormanın içine doğru taşımaya başlar. Güvenli bir yer bulan Emma ve annesi bir süre de olsa rahat bir nefes alabilmişlerdir. 


  Bir süre sonra Emma etrafın güvende olduğundan emin olur ve ormanı gezmeye başlar. Bu ormanda yaşıtı sayılan bir çocukla da tanışan Emma sanki hiçbir şey yokmuş gibi davranmaya başlar. Bu yüzden de bu yeni tanışmış olduğu çocukla ormanın daha tehlikeli bölgelerine doğru gezmeye başlar. Bu çocukla Emma ormanın derinliklerinde tuhaf ve terk edilmiş bir tür tesis bulur ve iki kafadar bu tesisin ne olduğunu araştırmak için içine girerler ancak bir süre sonra Emma’nın abisi de onları bulur ve abi Emma ile yüzleşmeye kararlıdır. Emma ise abisini karşısında gördüğünde takınmış olduğu boşvermişlik maskesini daha fazla tutamaz ve abisinden ne denli korktuğunu ve nefret ettiğini abisine belli eder.


  Emma şimdi abisiyle nasıl yüzleşecektir? Annesini döve döve ormanda ölüme terk eden abi, hapse girme sebebi olan kız kardeşi Emma neler yapacaktır? Tüm bunlar olurken, Emma’nın yeni tanıştığı erkek arkadaşı ne yapacaktır? Emma ve erkek arkadaşının bulduğu bu terk edilmiş tesis aslında ne için kullanılmaktadır?


   

  Diğer Adları:

  Nuclear

  Yayın Tarihi:

  01 Sep 2020

  Senaryo:

  Catherine Linstrum, David-John Newman

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?