Otel Transilvanya 4 Transformanya (Hotel Transylvania: Transformania)
Otel Transilvanya 4 Transformanya (Hotel Transylvania: Transformania)
Derek Drymon, Jennifer Kluska
2022
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.9 IMDB Puanı 588 Görüntülenme

Otel Transilvanya 4 Transformanya (Hotel Transylvania: Transformania)

Hotel Transylvania: Transformania orijinal ismiyle sizleri 4k film formatın karşılayacak olan animasyonda Van Helsing yine rahat durmamıştır ve bu sefer ki korkunç icadı insanoğlunun canavarlara dönüşmesini olanak sağlayan bir alettir. Van Helsing bu aleti bir anlığına kontrol edemediğinde ve Drac ile dostları insana ve Johnny ise canavara dönüştüğünde Otel Transilvanya
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Hotel Transylvania: Transformania orijinal ismiyle sizleri 4k film formatın karşılayacak olan animasyonda Van Helsing yine rahat durmamıştır ve bu sefer ki korkunç icadı insanoğlunun canavarlara dönüşmesini olanak sağlayan bir alettir. Van Helsing bu aleti bir anlığına kontrol edemediğinde ve Drac ile dostları insana ve Johnny ise canavara dönüştüğünde Otel Transilvanya: Transformanya animasyonunda da macera başlamış olur. 


  Yani canavarlar insana ve insan da canavara dönüşmüştür ve herkes panik içindedir. Ancak yapılacak bir şey yoktur ve herkes bu yeni bedenlerine alışmaya çalışmalıdır. Johnny canavar bedeni ile barışık bir haldedir ancak Drac ile canavarlar bu insan bedenlerini asla istememektedirler. Fakat Drac’ın isyan etmesi uzun sürmez ve bu korkunç durumu düzeltmek için bir yollar aramak ister. Drac yeniden eski hallerine dönebilmek için Johnny ile mecburen ve hiç istemese de iş birliği yapması gerektiğini bilmektedir. 


  Tüm bu olanlar herkes için müthiş bir değişimdir ancak Drac için bu hiç de iyi bir deneyim olmamıştır ve kesinlikle bir insan olarak yaşamına devam edemeyeceğini bilmektedir. Johnny nasıl ki yeni canavar bedenin de mutlu ise Drac tam tersine insan bedenin de o denli mutsuzdur. Damadından halen hoşlanmayan ve onunla bir gün iş birliği yapacağını hayal dahi edemeyen Drac mecburen hem damadı hem de diğerleri ile bir araya gelir ve neler yapabilecekleri üzerine konuşmaya başlarlar. 


  Ekranlarınıza 4k film formatı ve hatta Türkçe dublajıyla gelecek olan bu muhteşem animasyon filminde Derek Drymon ile Genndy Tartakovsky ikilisi yönetmen köşesini paylaşan isimlerdir. Amos Vernon, Todd Durham ve Genndy Tartakovsky isimleri ise animasyonun senarist ekibinde yer almaktadırlar. Kathryn Hahn, Brian Hull, Andy Samberg ve Selena Gomez isimlerini de yapımın seslendirme ekibinde görmekteyiz. Drac sonunda yeniden eski ve gerçek kişiliğine yeniden kavuşmayı başarabilecek midir?

  Diğer Adları:

  Hotel Transylvania: Transformania

  Yayın Tarihi:

  14 Ocak 2022

  Senaryo:

  Amos Vernon, Nunzio Randazzo, Genndy Tartakovsky

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?