Pixie
Pixie
Barnaby Thompson
2020
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.8 IMDB Puanı 330 Görüntülenme

Pixie

Pixie adındaki 2020 yapımı suç, gerilim ve komedi türlerindeki 4k formatlı film genç bir kadının almaya yemin ettiği intikamı yüzünden başına gelen kimi zaman komik kimi zaman ise gerilim dolu bir macerayı anlatmaktadır. Pixie annesinin başına gelen olayları unutamamış ve bir şekilde bu olayın intikamını almak için yemin etmiştir. Fakat genç kadın bu intikam yolculuğuna başlark

Reklamı Geç
20
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Pixie adındaki 2020 yapımı suç, gerilim ve komedi türlerindeki 4k formatlı film genç bir kadının almaya yemin ettiği intikamı yüzünden başına gelen kimi zaman komik kimi zaman ise gerilim dolu bir macerayı anlatmaktadır. Pixie annesinin başına gelen olayları unutamamış ve bir şekilde bu olayın intikamını almak için yemin etmiştir. Fakat genç kadın bu intikam yolculuğuna başlarken bunu bir soygunla yapmayı tercih etmiştir ve bu kararı ise İrlanda’dan ülkenin bir diğer ucuna gangsterlerden kaçmasını gerektirecek bir maceraya dönüşür. Hem annesinin ölümünün intikamı hem de artık kaçak bir kadın olması Pixie’yi yeri geldiğinde radikal kararlar almaya zorlayacak ve aldığı bu kararların da bedelini ödemek zorunda kalacaktır.


  Barnaby Thomson’ın yönetmen koltuğunda oturduğu bu dublajlı filmde Preston Thompson ismi ise yapımın senaristliğini üstlenen isimdir. Daryl McCormack, Olivia Cooke, Ben Hardy, Fra Fee, Chris Walley ve Frankie McCafferty isimleri ise yapımın oyuncu kadrosunda bulunan simalardır. 


  Pixie annesinin ölümünü atlatamadığı için intikam almak istemekte ve adını duyurmayı ummaktadır. Fakat soygun ile sonuçlanan ve bu soygunun da para yerine uyuşturucu çantası olmasıyla başından büyük belalara giren Pixie kaçış yolunda iki genç kaçağında bulunduğu ve silahların bol bol konuştuğu bir maceranın içine balıklama atlar. Bu macerada birbirinden farklı insanla karşılaşacak olan Pixie kendisini çete üyeleri, uyuşturucu kaçakçıları ve silahlı kilise üyelerinin de dâhil olduğu büyük bir çatışmanın içinde bulacaktır. Pixie bu uyuşturucu soygununda nasıl bir rol üstlenmişti? Pixie annesinin intikamını bu maceranın sonunda alabilecek miydi? Bu iki kaçak soyguncu ile neden ve nasıl Pixie’nin yolları kesişmişti? Bunca eli silahlı ve para peşinde koşan adamın arasında genç Pixie nasıl bu işlerden sağ salim çıkmayı planlıyordu? Yoksa Pixie dışarıdan görüldüğü gibi saf ve masum olan genç bir kadın değil miydi?

  Diğer Adları:

  Pixie

  Yayın Tarihi:

  05 Mart 2021

  Senaryo:

  Preston Thompson

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?