Prime Time
Prime Time
Jakub Piatek
2021
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.2 IMDB Puanı 299 Görüntülenme

Prime Time

Sebastian aslında kendi içinde Şeytanları ile savaşan genç ve dış görünüşü sessiz gibi duran bir adamdır. Sebastian her ne kadar zararsız gibi görünse de çok yakında onun da birilerine zarar vermesini gerektirecek bir karar alacak ve hayatını tamamen alt üst edecektir. Sebastian, dublajı ve k formatlı Prime Time isimli filmde zararsız olmasına rağmen hayatta yaşadığı bazı olayl
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Sebastian aslında kendi içinde Şeytanları ile savaşan genç ve dış görünüşü sessiz gibi duran bir adamdır. Sebastian her ne kadar zararsız gibi görünse de çok yakında onun da birilerine zarar vermesini gerektirecek bir karar alacak ve hayatını tamamen alt üst edecektir. Sebastian, dublajı ve k formatlı Prime Time isimli filmde zararsız olmasına rağmen hayatta yaşadığı bazı olaylar yüzünden kendini birilerine zarar verecek bir pozisyona sokan genç bir adamdır. Sebastian bir televizyon binasına girdiğinde orada kendisi ile bu televizyon binasını ele geçirip geçirmemek konusunda savaşacaktır ancak en sonunda bu düşüncesini eyleme dökmeye karar verir ve binadaki bir programda görevli olan bir ekibi ele geçirir. 


  Sebastian kararını verdiği zaman en sevdiği ve takip ettiği ünlü bir televizyon programı da başlamış ve canlı yayına girmiştir. Bu gösterideki kimse bir şeyden ya da kendisinden şüphelenmeksizin normal bir şekilde gösteriye devam etmektedir ve bu da Sebastian için çok önemlidir çünkü Sebastian’ın ihtiyacı olan sadece ekip değil aynı zamanda programın canlı yayında kalmasıdır. 


  Sebastian sete yaklaşır ve güzel sunucuyu izlemeye başlar ancak sunucu Sebastian’ın silahlı olduğunu gördüğünde panik durumunu saklayamaz. Sunucunun korku dolu çığlıkları Sebastian’ın kendine gelmesine neden olur ve silahı ile seti basar. Sebastian kimsenin korkmasına gerek olmadığını ve tek yapmaları gerekenin onu dinlemeleri olduğunu söyler. Sebastian’ın istediği tek şey ise canlı yayında milyonların kendisi dinlemesidir. Ama zaten setin reji ekibi tarafından yayına çoktan son verilmiştir ve polis de durumu öğrenmiş ve oraya doğru gelmektedir ve bu da Sebastian için zamanın giderek daraldığı anlamına gelmektedir. Sebastian eninde sonunda yakalanacağını ve büyük bir hapis cezası alacağını bile bile neden böyle delice bir karar verip, en sevdiği gösteriye baskın yapmıştır? Sebastian’ın en sevdiği gösteri olmasının dışında, özellikle bu gösteriyi basmasının ardında yatan başka bir sebepte var mıdır? Sebastian canlı yayında milyonlara ne söylemek istemektedir?

  Diğer Adları:

  Prime Time

  Yayın Tarihi:

  30 Haziran 2021

  Senaryo:

  Lukasz Czapski, Jakub Piatek

  Ödüller:

  2 ödül & 2 Adaylık.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?