Psikopat Boynuzlu (Psycho Goreman)
Psikopat Boynuzlu (Psycho Goreman)
Steven Kostanski
2020
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.3 IMDB Puanı 232 Görüntülenme

Psikopat Boynuzlu (Psycho Goreman)

Bilim kurgu ve korku öğelerini komedi ile oldukça başarılı bir şekilde birleştirmiş olan ve sitemizde de hem dublajıyla hem de 4k formatıyla sizlerle olan Psikopat Goreman filmi uzun yıllardır beklediği intikamı almak için sonunda eline fırsat geçen bir yaratığı ve bu fırsatı bu yaratığın değerlendirirken yol açtığı olayları ele almaktadır. Goreman çok uzun bir zam
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Bilim kurgu ve korku öğelerini komedi ile oldukça başarılı bir şekilde birleştirmiş olan ve sitemizde de hem dublajıyla hem de 4k formatıyla sizlerle olan Psikopat Goreman filmi uzun yıllardır beklediği intikamı almak için sonunda eline fırsat geçen bir yaratığı ve bu fırsatı bu yaratığın değerlendirirken yol açtığı olayları ele almaktadır. 


  Goreman çok uzun bir zamandır süregelen bir savaşın kötü taraftaki lideridir ve sonunda da Tapınakçıların eline geçer ve dünya’da esir olarak tutulur. Goreman bir savaş lordudur ve uzun zamandır da hapis tutulduğu için sadece intikam ateşi ile yanmaktadır. Goreman’ın intikam ateşi duyulmuşçasına bir gün Luke ile Mimi kardeşler tarafından serbest bırakılır. Bu çocuklar ne onun kim olduğunu ne de dünyaya neler yapabileceğini henüz bilmemektelerdir. 


  Goreman için tek bir doğru bulunmaktadır ve bu da karanlığı getirmek ve ışığı yok etmektir. Yani iyi hiçbir varlığın yaşamasını istemeyen Goreman artık özgür kalmıştır. Fakat her şey ve herkes gibi Goreman’ın da zayıf bir yönü bulunmaktadır ve bu zayıf yönü ise sahip olduğu korkunç gücü içinde barındıran bir mücevherdir. Goreman’ın tüm gücü bu mücevherdedir ve mücevher her kimde ise o kişi de Goreman’ın sahibidir ve Goreman bu kişinin emirlerine itaat etmek zorundadır. Bu devasa gücü barındıran mücevher ise Mimi’nin eline geçmiştir ve şimdi de Goreman dünyayı fethetmek yerine bu küçük kızın kaprislerine boyun eğmektedir.


  Ancak olaylar bununla da bitmez ve bir Tapınakçı olan Pandora, Goreman’ın çoktan serbest kaldığını ve dünyada dolaşmakta olduğunu öğrenir. Pandora hemen dünyaya doğru yola çıkar ve bu sefer Goreman denilen tehlikeyi sonsuza dek yok etmek ister. Goreman ise bir yolunu bulup Mimi’den mücevheri geri almak için uğraşmaktadır ancak bu sırada Pandora çoktan yola çıkmıştır ve Goreman ile yüzleşmek için an kollamaktadır. Pandora zamanında Goreman’a ulaşabilecek midir? Goreman küçük kızdan mücevheri geri aldığında dünyayı hangi korkunç olaylar beklemektedir?

  Diğer Adları:

  Psycho Goreman

  Yayın Tarihi:

  10 Sep 2020

  Senaryo:

  Steven Kostanski

  Ödüller:

  4 ödül & 2 Adaylık.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?