Queenpins (Queenpins)
Queenpins (Queenpins)
Aron Gaudet, Gita Pullapilly
2021
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.3 IMDB Puanı 281 Görüntülenme

Queenpins (Queenpins)

Connie ve Jojo zar zor geçinen ve ne olursa olsun iki yakalarını bir araya getiremeyen genç kadınlardır. Jojo ekstra para kazanmak için bir youtuber bile olmayı denemiştir ancak bunu da başaramamıştır. Sonunda alış verişlerinde bile bedava kuponlar kullanmaya başlayan iki dostun canına tak etmiştir.Bir araya gelip ne yapıp ne yapamayacaklarını tartışan ikili bu kuponlar için kadınl
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Connie ve Jojo zar zor geçinen ve ne olursa olsun iki yakalarını bir araya getiremeyen genç kadınlardır. Jojo ekstra para kazanmak için bir youtuber bile olmayı denemiştir ancak bunu da başaramamıştır. Sonunda alış verişlerinde bile bedava kuponlar kullanmaya başlayan iki dostun canına tak etmiştir.


  Bir araya gelip ne yapıp ne yapamayacaklarını tartışan ikili bu kuponlar için kadınların delirdiklerini fark ederler. Ayrıca bu kuponlar sayılıdır ve her yerde her zaman bulunmamaktadır. Bu yüzden de gerçekten ihtiyacı olan kadınlar bu kupona ulaşamamaktalardır. Bu durumu fırsata çevirmek isteyen Connie ve Jojo’nun akıllarına inanılmaz bir plan gelir.


  Connie ve Jojo bu kuponları önce toplarlar ve sonrasında da hepsinin sahtelerini üretmeye başlarlar. Başta bu sahte kuponları kendileri kullanırlar ve gerçekten de işe yaradığını gördüklerinde buna inanamazlar. Sonrasında ise Connie ve Jojo bu sahtecilik işini kupon kalpazanlığına kadar ilerletmeye karar verirler. Evlerinin garajında milyonlarca sahte kupon basan ve bu kuponları ihtiyacı olan kadınlara ucuza satmaya başlayan Connie ve Jojo artık siparişlerin önünü alamaz olurlar. Bu yüzden de onlara bu konuda yardım edecek ve onları koruyacak ve bir bilgisayar dâhisi olan Tempe Tina ile iş birliği yaparlar. 


  Tempe Tina hemen olmasa da Connie ve Jojo’ya yardım etmeye karar verir ve onların işlerini hızlandıracak bir iki numara da göstermekten çekinmez. Bunun sonucunda ise Connie ve Jojo artık piyasayı yaklaşık 40 milyon dolar kadar dolandırmış olan iki büyük dolandırıcı olarak FBI tarafından aranmaya başlanırlar. FBI bu iki kadının dev bir dolandırıcılık organizasyonunun liderleri olduklarını düşünmektedirler ve bu yüzden de peşlerine SWAT ekibinden, keskin nişancılara kadar her birimi takmışlardır. Artık Connie ve Jojo resmen FBI tarafından aranan dev çete liderleri olarak nam salmaya başlarlar. Bu sırada onları yakından takip etmek için görevli iki polis memuru da Connie ve Jojo’yu enselemek için sürekli peşlerindedirler.

  Diğer Adları:

  Queenpins

  Yayın Tarihi:

  10 Sep 2021

  Senaryo:

  Aron Gaudet, Gita Pullapilly

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?