Rahatsız Şakalar (Public Disturbance)
Rahatsız Şakalar (Public Disturbance)
Danny Lee
2018
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
3.0 IMDB Puanı 173 Görüntülenme

Rahatsız Şakalar (Public Disturbance)

Road to Brooklyn ve 30dan 30a filmlerinin de tanınan Danny Lee’nin yönetmenliğini üstlendiği, Dan Ahdoot, Don DeLeon ve Tommy Honton’ın senarist grubunda yer aldığı dublajlı ve 4k formatlı Public Disturbance filminde Beau Brooks, Luke Brooks ve Jai Brooks filmin başrol oyuncu kadrosundaki ekiptir. Yapımda The Janoskians adındaki Avustralyalı genç komedi grubunun yaptıkları şaka
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Road to Brooklyn ve 30dan 30a filmlerinin de tanınan Danny Lee’nin yönetmenliğini üstlendiği, Dan Ahdoot, Don DeLeon ve Tommy Honton’ın senarist grubunda yer aldığı dublajlı ve 4k formatlı Public Disturbance filminde Beau Brooks, Luke Brooks ve Jai Brooks filmin başrol oyuncu kadrosundaki ekiptir. Yapımda The Janoskians adındaki Avustralyalı genç komedi grubunun yaptıkları şakalarla ve hatta absürt eylemlerle devam eden yolculukları beklenmedik dünyaca ünlü isimlerinde maceralarına dahil olmasıyla çılgın ve hatta delice bir partiye dönüşecektir. 


  Bir grup genç internette gördükleri ünlü şakaları ve hatta absürt şakaları ele alırlar ve bunları birkaç seviye daha da güçlendirerek çevrelerindeki insanlarda uygulamaya ve bu yaptıklarını da internette yayınlanmaya karar verirler. Bu anlamsız ve saçma şakaları ise her zaman ki gibi internette çok tutulur ve giderek ünlenmeye başlarlar. Bu ünlerine ün katmak ve daha fazla eğlenmek isteyen grup bu sefer bir yolculuğa çıkmaya ve bu yolculuk boyu da anlamsız şakalarına devam etmeye karar verdiklerinde olaylar iyice çığırından çıkar.


  Yolun sonuna geldiklerinde ise şakacı grubu bunu büyük bir parti ile sonlandırmayı isterler ve kendilerine hayranlarının da yardımı ile devasa bir parti düzenlerler. Ancak her şey stand up delisi Bobby Lee ve ünlü boksör Mike Tysonın olaylara dâhil olmasıyla tamamen farklı bir hal alacaktır. Eğlencenin dozunun hesaplanamadığı ve herkesin özgür olduğu bu partide kimin kime ne yaptığı artık önemli değildir ve parti kimsenin kontrol edemeyeceği bir aşamaya gelmiştir. Ancak bu parti fikrinin altında aslında başka fikirler ve planlarda yatmaktadır ve grup sadece göründüğü gibi eğlenmenin peşinde değillerdir. Parti sırasında milyonlarca dolarlık mal varlığı da bir an da ve hem de herkesin gözleri önünde götürülecek ancak kimse bu konuda şikâyet etmeyecektir. Acaba bu partinin sonunda neler olacaktır? Genç şakacı grup hedeflediklerine ulaşabilecekler midir? 


   

  Diğer Adları:

  Public Disturbance

  Yayın Tarihi:

  28 Ağustos 2018

  Senaryo:

  Dan Ahdoot, Don DeLeon, Tommy Honton

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?