Romantik Olmayan Komedi (The Revenger: An Unromantic Comedy)
Romantik Olmayan Komedi (The Revenger: An Unromantic Comedy)
Mark Murphy
2019
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.6 IMDB Puanı 360 Görüntülenme

Romantik Olmayan Komedi (The Revenger: An Unromantic Comedy)

The Revenger An Unromantic Comedy ismiyle hem dublajlı hem de 4k film formatında bulacağınız yapımda Mark evlenmek üzeredir ancak bu güzel gelin Mark’a karşı bir komplo hazırlığındadır ve bu durumu da Mark çoktan haber almıştır. Mark yirmi milyon dolarlık küçük bir servete konmak üzere olan genç yakışıklı ve âşık olduğu kadınla da evlenme aşamasında olan görünürde
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  The Revenger An Unromantic Comedy ismiyle hem dublajlı hem de 4k film formatında bulacağınız yapımda Mark evlenmek üzeredir ancak bu güzel gelin Mark’a karşı bir komplo hazırlığındadır ve bu durumu da Mark çoktan haber almıştır. 


  Mark yirmi milyon dolarlık küçük bir servete konmak üzere olan genç yakışıklı ve âşık olduğu kadınla da evlenme aşamasında olan görünürde çok mutlu bir adamdır. Mark’ın nişanlısı Connie aslında Mark’ı sevmemektedir ve tek düşündüğü şey yakında Mark’ın sahip olacağı milyonlardır. Mark ise göründüğü kadar saf birisi değildir ve güzel nişanlısının onun için neler planladığını fark eder. Bu farkındalık ise Mark’ın kendisini sözde bir peri masalından uyandırmasına ve gerçeklerle yüzleşmesine neden olur. Mark aslında bu uyanışını bir adım daha ileri götürmek ve bir zamanlar âşık olduğu kadının kendi parasını çalmak için ne denli ileriye gidebileceğini de görmek ister ve film de bu noktada eğlenceli olmaya başlar.


  Mark ile Connie bir cenaze töreninde yeniden karşılaşmadan uzun zaman önce yani lisede tanışmışlardı ancak Connie, Mark yerine şimdiki merhum kocasını tercih etmişti. Merhum koca ise bir zamanlar Mark’a lisede zorbalık yapan bir adamdı. Cenaze töreni sırasında Mark eski sevdiği kadını görünce dayanamaz ve ona yakınlaşmak ister ama Connie kaba bir şekilde reddeder. Fakat tam da bu sırada Connie’nin sevgilisi Johnny hemen Connie’yi uyarır ve Mark’ın bir servete sahip olduğunu gizlice söyler. Connie elbette bunu duyduktan sonra Mark’ın teklifini kabul eder. Mark henüz Connie’nin parasından haberdar olduğunu ve bu yüzden onunla birlikte olduğunu bilmemektedir çünkü Mark’ın gözleri yeniden canlanmış lise aşkıyla hiçbir şeyi görmemektedir. 


  Ama Mark cömertlik konusunda ileri gitmeye başladığında Mark’ın hem dostu hem de ev arkadaşı olan Tim devreye girer ve Mark’a kendine gelmesini ve verdiği kararlara dikkat etmesini söyler. Bunun üzerine Mark her şeyi yeniden gözden geçirmeye karar verir …


   

  Diğer Adları:

  For Love or Money

  Yayın Tarihi:

  30 Temmuz 2020

  Senaryo:

  Sabrina Lepage, Mark Murphy

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?