Sadece Benimsin (Only Mine)
Sadece Benimsin (Only Mine)
Michael Civille
2019
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
4.6 IMDB Puanı 320 Görüntülenme

Sadece Benimsin (Only Mine)

Julie sürekli olarak aynı yolu işe gitmek için kullanan ve geçinmek için de bir restorantta çalışan genç bir kadındır. Fakat Julie için bir rutin haline gelen bu yol hayatını mahvedecek ve onun korku dolu zamanlar geçirmesine neden olacak David adındaki bir adamla tanışmasını sağlayacaktır. Sadece Benim isimli 4k formatlı yapımda Julie genç ve güzel bir kadındır. B
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Julie sürekli olarak aynı yolu işe gitmek için kullanan ve geçinmek için de bir restorantta çalışan genç bir kadındır. Fakat Julie için bir rutin haline gelen bu yol hayatını mahvedecek ve onun korku dolu zamanlar geçirmesine neden olacak David adındaki bir adamla tanışmasını sağlayacaktır. 


  Sadece Benim isimli 4k formatlı yapımda Julie genç ve güzel bir kadındır. Bir sabah her zaman kullanmış olduğu yolu kullandığında bu yolda genç ve yakışıklı bir polis memuruna rastlayan Julie aynı gün içinde bu polisi çalıştığı restorantta da gördüğünde Julie ile David o akşam sevgili olmaktan kendilerini alamazlar. Büyük bir hızla başlayan bu ilişki aynı hızla yerini Julie için bunalıma bırakmaya başlar. Çünkü David kendisini kontrol edemeyen ve kontrol delisi bir adamdır ve ilişkilerinin henüz başında Julie’yı çileden çıkarmayı başarır.


  Sürekli olarak Julie’yi kontrol etmek ve onu baskılamak için uğraşan David sonunda Julie’nin sabrını taşırır ve bu ilişkiyi bitirmesine sebep olur. Fakatt bu David’i daha da kızdırır ve bu olay David’in, Julie’yi tehdit etmesine sebebiyet verir. Ancak Julie, David’in tehditlerine boyun eğmez ve onu polise şikâyet eder. Bu küçük kasabada böyle bir durum anından kasaba dedikodusu haline gelir ve kasabalılar David’den nefret ederler. Artık tüm kasaba David’i kadınları kontrol etmeye çalışan ve onları tehdit eden bir ucube olarak görmeye başlar. Kasabanın bu yeni tavrı ise David’i adeta daha da takıntılı hale getirir ve David artık Julie için çok daha tehlikeli bir hal almaya başlar. Julie ise bu adamın normal olmadığına ve David’in geçmişte bu gibi olaylara sebebiyet verdiğine emindir ve bu hissini doğrulamak için de David’in eski sevgilisi olan Alica adındaki kadına ulaşır. Julie’nin bu eski sevgiliden öğrendikleri ise David’in aslında ne denli tehlikeli bir adam olduğunu ortaya koymaktadır. Julie bu korkunç durumdan kendisini nasıl kurtaracaktır?

  Diğer Adları:

  Only Mine

  Yayın Tarihi:

  15 Ocak 2019

  Senaryo:

  Matt Young

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?