Şanslı (Lucky)
Şanslı (Lucky)
Natasha Kermani
2020
1.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 1.0 /10 (1)
5.0 IMDB Puanı 1 Yorum 299 Görüntülenme

Şanslı (Lucky)

May kendine yeterlilik ve kişisel gelişim kitapları yazan ve başarılı bir yazardır. Kocası ve kitapları ile mutlu bir hayat süren May bir gün takip edildiği hissi ile evine kendini zor atar. Kocasına bu durumu anlatıp anlatmamak arasında kalan May o gece çok huzursuzdur ve bu huzursuzluğu da uykusuna yansır. May o gece evlerine yüzüne maske takan bir adamın girdiğini görünce hemen kocasını uyan
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Özet & Detaylar

  May kendine yeterlilik ve kişisel gelişim kitapları yazan ve başarılı bir yazardır. Kocası ve kitapları ile mutlu bir hayat süren May bir gün takip edildiği hissi ile evine kendini zor atar. Kocasına bu durumu anlatıp anlatmamak arasında kalan May o gece çok huzursuzdur ve bu huzursuzluğu da uykusuna yansır. May o gece evlerine yüzüne maske takan bir adamın girdiğini görünce hemen kocasını uyandırır ve ona evlerinde bir adam olduğunu söyler. Fakat May’in kocası Ted çok sakindir ve eline aldığı beysbol sopası ile adamla savaşmaya iner. Bu olanları korkuyla izleyen May kocasına neler olduğunu sorduğunda aslında bu adamın evlerine her gece geldiğini ve onları öldürmeye çalıştığını ve bu durumu da kocasının en başından beri bildiğini öğrenir. Polisin çağrılmasına rağmen May bu polislerin onları ciddiye almadıklarını gördüğünde şaşırır ancak Ted bu duruma da şaşırmamıştır. Sanki Ted bu yaşananları sürekli yaşamaktadır ve bu duruma alışmıştır.


  Ancak bir gün kocası Ted’de ortadan kaybolur ve May bu katil ile baş başa kalır. Dostları ona kendi evlerinde oda sunsalar da Mat kocası kayıpken evini terk etmek istemez. May artık evinde yapayalnız kalmıştır ve her gece de bu korkunç olayları yaşamaya devam etmektedir. Adam geve olunca ortaya çıkıyor, May’i öldürmeye çalışıyor ve May savaşı her gece kazanıyordur. Ancak bu gizemli katil sürekli olarak yara almakta olmasına rağmen ertesi gece May’i ziyarete geliyordur. Polislerden medet umamayan ve kocasını da halen bulamayan May artık bu katil ile yüzleşmek ve onun maskesini bir şekilde çıkarmak ve bu delice oyuna bir son vermek ister. Ama May gördüğü gerçekleri kaldırabilecek midir? Bu adam onları neden öldürmek istemektedir? Kocası nerededir ve neden daha önce bu olanlardan May’e bahsetmemiştir? Ortada May’in anlamadığı bir oyun dönmektedir ancak bu oyun tam olarak nedir?

  Diğer Adları:

  Lucky

  Yayın Tarihi:

  04 Mart 2021

  Senaryo:

  Brea Grant

  Resimler

  "Şanslı (Lucky)" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

  Yorumlar (1)