Sarbath (Sarbath)
Sarbath (Sarbath)
Paula van der Oest
2020
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
4.3 IMDB Puanı 382 Görüntülenme

Sarbath (Sarbath)

Sarbath ismindeki bu muhteşem Hint filmi Kathir, abisi ve sevdiği kadının bir noktada nasıl bir araya geldiklerini ve sonrasında yaşananları ele almaktadır. Türkçe dublajı ve 4k formatı hazır olan yapımda Kathir’in abisi aslında sevdiği kadınla evlenmek üzeredir ve eğer Kathir’in kız arkadaşı onu seviyorsa nasıl oluyor da abisi ile evlenmenin eşiğine gelmiştir.Kath

Reklamı Geç
20
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Sarbath ismindeki bu muhteşem Hint filmi Kathir, abisi ve sevdiği kadının bir noktada nasıl bir araya geldiklerini ve sonrasında yaşananları ele almaktadır. Türkçe dublajı ve 4k formatı hazır olan yapımda Kathir’in abisi aslında sevdiği kadınla evlenmek üzeredir ve eğer Kathir’in kız arkadaşı onu seviyorsa nasıl oluyor da abisi ile evlenmenin eşiğine gelmiştir.


  Kathir çok uzun yıllar önce küçük köyünü ve ailesini bırakmış ve büyük şehirde kendisine yeni bir yaşam seçmiştir. Kathir artık bilişim uzmanı olmuştur ve özgür bir hayata sahiptir. Uzun zamandır tatil yapmaksızın çalışan Kathir, abisinin evleneceğini ve yakında düşün yapacaklarını duyunca bunu da bahane eder ve izne çıkar. Ailesini ve köyünü yeninde görmek için can atan Kathir hiç durmadan hazırlanır ve köyüne gider.


  Bin bir heyecanla köyüne giden ve abisinin de düğününe katılmak isteyen Kathir köye gittiğinde ailesinden düğünün iptal edildiğini haberini alınca çok şaşırır. Ancak Kathir abisinin kısa bir süre önce evleneceği ancak düğün iptal edilince evlenemediği kadını gördüğünde şaşkınlığı ikiye katlanır. Çünkü bu kadın aslında Kathir’in sevdiği kadın ve sevgilisidir. Başta bu gerçeği ailesinden saklamaya çalışan Kathir, kız arkadaşının lafı açılıp durduğu için bu duruma daha fazla katlanamaz ve ailesin gerçeği anlatır. Kathir’in kız arkadaşının iki erkek kardeşle birlikte olduğunu öğrenen aile ise deliye döner. Bu noktadan sonra ise filmde asıl olaylar da başlamış olur. 


  Bu haberlerin yayılması üzerine birbirine giren erkekler köyü alt üst ederler. Kathir, abisi ve sevdiği kadın üçgeni Kathir’in çözmesi gereken bir sorundur yoksa ne kızın ailesi ne de kendi ailesi bu durumla rahat bir şekilde yaşayamazlar. Kathir için de gerçekten olan bitenleri anlaması lazımdır. Çünkü sevdiği kadın eğer onu gerçekten sevdiyse neden en başında abisi ile evlenmeye razı olmuştur. Kathir kısa bir süre düşündükten sonra olayların göründüğü gibi olmadığını ve her şeyi en baştan öğrenmesi gerektiğini anlar. 


  Diğer Adları:

  The Bay of Silence

  Yayın Tarihi:

  14 Ağustos 2020

  Senaryo:

  Caroline Goodall, Lisa St Aubin de Terán

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?