Sarı Gül (Yellow Rose)
Sarı Gül (Yellow Rose)
Diane Paragas
2019
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.5 IMDB Puanı 206 Görüntülenme

Sarı Gül (Yellow Rose)

Rose isimli yasadışı bir kızın yaşadığı olayları ele alan dublajı ve 4k formatında sizleri karşılayacak olan Yellow Rose filminde, Rose’un başına gelen onca olaydan sonra bile ayallerinin peşinden nasıl gittiğine tanıklık edeceksiniz.Rose, Amerika’da bulunan milyonlarca kişi gibi ailesi ile birlikte Amerika’nın, Teksas Eyaletinde kaçak olarak yaşamaktadır. Yani Ros
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Rose isimli yasadışı bir kızın yaşadığı olayları ele alan dublajı ve 4k formatında sizleri karşılayacak olan Yellow Rose filminde, Rose’un başına gelen onca olaydan sonra bile ayallerinin peşinden nasıl gittiğine tanıklık edeceksiniz.


  Rose, Amerika’da bulunan milyonlarca kişi gibi ailesi ile birlikte Amerika’nın, Teksas Eyaletinde kaçak olarak yaşamaktadır. Yani Rose yasal değildir ve o ülkede yasadışı olarak bulunmaktadır. Ama Rose yalnız değildir ve annesi ile birlikte zor da olsa bir hayat sürdürmeye çalışmaktalardır. Ama yıllardır ailenin korktuğu olay sonunda gerçek oldu ve Rose’un annesi ansızın göçmenlik bürosu tarafından yakalandı ve hemen sınır dışı edildi. Bunu öğrenen ve henüz 17 yaşında olan ve reşit bile sayılmayan Rose ise sonunun annesi gibi olmasını istemediği için hemen kaçar…


  Rose göçmenlik bürosundan kaçmıştır ancak bu sefer de bu devasa ülkede tek başına kalmıştır. Rose ve annesi Teksas’ın küçük bir kasabasından yaşıyorlardı ve Rose kendisinin de bulunmasının an meselesi olduğunu anlamıştı ve bu yüzden de bu küçük kasabadan hemen kaçtı. Şimdiyse hem çok daha büyük bir bölgede hem de doğru düzgün parası yokken bir başına kalan Rose bu durumu kendisi için bir fırsata dönüştürmeye karar verir. Bu fırsat ise uzun zamandır hayalini kurduğu country şarkıcısı olmaktır. 


  Rose için bu basit bir hayal değildir ve tüm benliği ile bu hayalinin gerçek olmasını istemektedir. Bu yüzden kendisine daha uygun bir kasaba bulan ve burada bu uğurda savaşmaya karar veren Rose geleceği için büyük bir savaşa da girişmiştir. Bir tarafta göçmenlik bürosuna her an yakalanma korkusu, bir tarafta annesinin bitmek bilmeyen hasreti ve diğer tarafta da country şarkıcısı olma hayalleri ile kaderi belirlenen Rose artık bu yoldan dönmemeye ve ne olursa olsun bu hayalini gerçekleştirmeye karar verir. Bakalım Rose bu yeni kasabada kendi başına bir hayat kurabilecek midir? Rose hayallerindeki gibi bir country şarkıcısı olup, bir gün annesini yanına aldırabilecek miydi? Yoksa Rose’un sonu da annesi gibi bunca uğraştan sonra sınır dışı edilmek miydi?


   

  Diğer Adları:

  Yellow Rose

  Yayın Tarihi:

  09 Ekim 2020

  Senaryo:

  Diane Paragas, Annie J. Howell, Celena Cipriaso

  Ödüller:

  14 ödül & 2 Adaylık.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?