Separation
Separation
William Brent Bell
2021
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
4.7 IMDB Puanı 224 Görüntülenme

Separation

Jenny sekiz yaşına girdiği zaman anne ve babası ile yaşadığı mutlu çocukluğu da bir an da yok olacaktır. Çünkü Jenny tam da bu sırada annesini tuhaf bir şekilde kaybetmiştir. Jenny’nin annesi ani gelişen bir olay sonucu öldürülür ve Jenny kendisini babası ile yapayalnız bulur. Ressam olan babasının ayrıca kuklalara olan büyük bir ilgisi bulunmaktadır ve baba kızının bu korkunç anlarında kuklala
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Jenny sekiz yaşına girdiği zaman anne ve babası ile yaşadığı mutlu çocukluğu da bir an da yok olacaktır. Çünkü Jenny tam da bu sırada annesini tuhaf bir şekilde kaybetmiştir. Jenny’nin annesi ani gelişen bir olay sonucu öldürülür ve Jenny kendisini babası ile yapayalnız bulur. Ressam olan babasının ayrıca kuklalara olan büyük bir ilgisi bulunmaktadır ve baba kızının bu korkunç anlarında kuklaların ona destek olabileceğini düşünür ve kızının kuklalarla ilgilenmesini ister. Ani gelişen bu aile faciasında Jenny teselliyi kuklalarda aramaya başlar.


  Fakat küçük Jenny için olaylar zinciri henüz başlamıştır ve daha yaşayacağı çok olay vardır. Bu olaylardan bir diğeri ise dedesi ve babası arasında başlayan vekâlet davasıdır. Dedesi yani ölen annesinin babası biricik torununu babasının ellerine bırakmak istemez ve ona en iyi hayatı kendisinin vereceğini düşünür ve babasına karşı yasal bir savaş açar.


  Separation isimli bu 4k formatlı filmde küçük Jenny için olayların ardı arkası kesilmez ve bu sefer de Samantha adındaki bir kadın küçük Jenny’nin hayatını zindan etmeye başlar. Samantha sözde Jenny’e bakması için işe alınan bir bakıcıdır ancak kısa sürede Jenny’nin babasının boşluğunu ve bulunduğu hassas durumu gören Samantha bunu kullanır ve Jenny’nin babasına yaklaşmaya başlar. Samantha kısa bir süre içinde bakıcılıktan evin annesi konumuna kendisini almayı başarır ve durum ise Jenny için cehennemden başka bir şey değildir. Annesinin acısı ile henüz baş edemeyen Jenny bu yeni anneyi hiç istememektedir. 


  Jenny bu son olayın ardına artık eski küçük kız değildir ve kendisini bilinmez ve oldukça tehlikeli bir dünyanın içinde bulur. Jenny kuklalar ile babasından daha derin bir bağ kurmayı başarmıştır ve bu bağ o kadar derindir ki kuklalar Jenny’nin acısını hissedebilmektedirler. Kuklalar artık hareket etmekte ve Jenny ile iletişim kurmaktadırlar ancak bu olayları görebilen ve duyan tek kişi küçük Jenny’dir!

  Diğer Adları:

  Separation

  Yayın Tarihi:

  30 Nisan 2021

  Senaryo:

  Nick Amadeus, Josh Braun

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?