Şimdi ya da Asla (All My Life)
Şimdi ya da Asla (All My Life)
Marc Meyers
2020
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.3 IMDB Puanı 417 Görüntülenme

Şimdi ya da Asla (All My Life)

Jennifer ve Solomon isimli destansı aşklarını ve bu aşklarının sonunda onları bulan felaketi anlatan Şimdi ya da Asla dublajıyla ve 4l film moduyla sizlerle olacak etkileyici ve duygu yüklü bir filmdir. Jennifer ve Solomon ikilisinin muhteşem devam eden hayatları ve evlilik arifesinde olmaları ise kader için hiçbir anlam ifade etmemektedir …Jennifer ikiz kardeşi il

Reklamı Geç
20
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Jennifer ve Solomon isimli destansı aşklarını ve bu aşklarının sonunda onları bulan felaketi anlatan Şimdi ya da Asla dublajıyla ve 4l film moduyla sizlerle olacak etkileyici ve duygu yüklü bir filmdir. Jennifer ve Solomon ikilisinin muhteşem devam eden hayatları ve evlilik arifesinde olmaları ise kader için hiçbir anlam ifade etmemektedir …


  Jennifer ikiz kardeşi ile birlikte bir gece eğlenmek ister ve kız kardeşler bir bara giderler. Bu barda tanıştıkları adamlardan birinin ismi ise Solomon’dur ve Jennifer ile Solomon birbirlerini görür görmez çok yakın hissederler ve geceye beraber devam ederler. Sonraki gün koşu yaparak da tanışmalarını ilerletirler ki Jennifer koşmaktan nefret etmektedir ama sırf Solomon’u görmek için bir bahane olsun diye kabul etmiştir. Bu bahanesi sayesinde ikili iyice yakınlaşırlar ve çıkmaya başlar. Bu birliktelik kısa süre içinde yerini aynı evde yaşamaya bırakır ve bu bir evi paylaşma ise evlilik teklifine kadar gider. Jennifer elbetet aşkına evet der ve evlenmeye karar verirler.


  Bu sırada Jennifer, Solomon’un çok iyi yemek yaptığını keşfeder ve ona bunu devam ettirmesini söyler. Jennifer’ın bir dostu ise Solomon’un bu amatör aşçılığını öğrendiğinde ona kendi restoranında aşçı olarak iş verir. Jennifer ve Solomon’un hayatları mükemmel devam etmektedir. Düğün tarihleri bile belli olur ve düğünde aşçı olarak Solomon konuklarına bizzat kendisi yemekler hazırlayacaktır. Jennifer ve Solomon’un hayatında eksik hiçbir şey kalmamıştır tabi yaklaşan bir felaket dışında!


  Solomon bir sabah uyandığında kendisini her zaman ki enerjik ve güne hazır hissetmez, tam aksi hiç enerjisi yoktur ve giderek de gözleri kararmaktadır. Solomon daha fazla dayanamaz ve aniden olduğu yerde bayılır. Jennifer ve Solomon apar topar hastaneyi gittiklerinde ise bazı testler yapılır ve bu testlerin sonucunda da Solomon’un kanser olduğu gerçeği ortaya çıkar. Jennifer bu haber karşısında ne yapacağını bilemez ancak Solomon, Jennifer’dan daha kötüdür çünkü Solomon nişanlısının onu bırakmasını ve onsuz ölmek istememektedir.


   

  Diğer Adları:

  All My Life

  Yayın Tarihi:

  04 Aralık 2020

  Senaryo:

  Todd Rosenberg

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?