Sokak Kedileri (Alleycats)
Sokak Kedileri (Alleycats)
Ian Bonhôte
2016
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
4.8 IMDB Puanı 299 Görüntülenme

Sokak Kedileri (Alleycats)

Sıradan bir bisikletli kurye, karanlık işleri olan bir politikacı ve yasadışı yapılan bisiklet yarışları ve sonrasında gelen alkol ve uyuşturucu dolu bir gece hayatı! Chris isimli genç bir adam tam da bu olayların ortasında hem de anahtar görevi gören bir tanık ve bir şüpheli olarak yerini alacak ve eski bildiği hayatı tamamen değişecektir. Alleycats adındaki bu 4k
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Sıradan bir bisikletli kurye, karanlık işleri olan bir politikacı ve yasadışı yapılan bisiklet yarışları ve sonrasında gelen alkol ve uyuşturucu dolu bir gece hayatı! Chris isimli genç bir adam tam da bu olayların ortasında hem de anahtar görevi gören bir tanık ve bir şüpheli olarak yerini alacak ve eski bildiği hayatı tamamen değişecektir. 


  Alleycats adındaki bu 4k yapımda genç Chris başta oldukça basit bir hayat sürmekteyken bir an da kendisini cehennemin ortasında bulur. Çünkü Chris yanlış bir zamanda ve yanlış bir yerde bulunup, hiç görmemesi gereken olayları görmüştür. Gördüğü bu olay ise gölgeli bir politikacıya ucu dokunur cinsten bir olaydır ve politikacı da Chris’in farkına varmıştır. Ancak Chris henüz ne denli büyük bir bela ile karşılaştığının farkında değildir. 


  Chris olay sonrasında neler olduğunu anladığında kendisini korku içinde bulur ve bu korkuları da yapmaması gereken şeyleri yapmasına yol açar. Chris iyice kendinden geçmiştir ve yeni takıldığı arkadaşları ile sadece alkol ve gece hayatı değil ayrıca da yasal olmayan bisiklet yarışlarına dahi katılmaya başlamıştır. Chris günden güne kendisini kaybetmektedir ve bu durum da polisin de dikkatini çekmiştir. Ama asıl olaylar politikacının Chris’in çok fazla şey gördüğüne kanaat getirdikten sonra başlar. Chris asıl şimdi korkunç bir komplonun merkezinde yerini almıştır ve bu durumdan da yardım almadan kurtulmasının imkânı yoktur.


  Sam Keeley, Eleanor Tomlinson ve John Lynch’in başrol oyuncu kadrosunu oluşturduğu ve bir diğer adı da Sokak Kedileri olan aksiyon ve gerilim filmde Ian Bonhote tek başına yönetmen koltuğunda yer alırken, Anthea Anka, Max Kinnings ve Simon Uttley isimleri de senarist kadrosunu oluşturan simalardır. Chris kendisini unutturmayı başaramayıp, karanlık politikacının hedefi olacak mıdır? Yoksa Chris için bu olay sadece yaşayacağı korkunç olayların bir başlangıcı mıdır? 

  Diğer Adları:

  Alleycats

  Yayın Tarihi:

  23 Haziran 2016

  Senaryo:

  Max Kinnings, Simon Uttley, Anthea Anka

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?