Sonsuz Güzellik (Eternal Beauty)
Sonsuz Güzellik (Eternal Beauty)
Craig Roberts
2019
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.3 IMDB Puanı 276 Görüntülenme

Sonsuz Güzellik (Eternal Beauty)

Jane kendisini bildi bileli şizofreni denen ve çağımızın en kötü hastalıklarından birisi olan hastalıkla savaşmaktadır. Sürekli kendisini bu dünyada tutmaya çalışan Jane sonunda aradığını aşkını bulduğunu zanneder ancak bu adam ona kimsenin vuramayacağı derecede bir darbe vurur ve Jane’i herkesin gözü önünde evlilik sunağında tek başına bırakır. Dubaljı ve 4k özelliğindeki Sonsuz G

Reklamı Geç
20
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Jane kendisini bildi bileli şizofreni denen ve çağımızın en kötü hastalıklarından birisi olan hastalıkla savaşmaktadır. Sürekli kendisini bu dünyada tutmaya çalışan Jane sonunda aradığını aşkını bulduğunu zanneder ancak bu adam ona kimsenin vuramayacağı derecede bir darbe vurur ve Jane’i herkesin gözü önünde evlilik sunağında tek başına bırakır. 


  Dubaljı ve 4k özelliğindeki Sonsuz Güzellik filminde, Jane hastalığı nedeni ile herkesten darbe yemeye alışmış olsa da sunakta terk edilişi onun için büyük bir olaydır ve bu durum zaten bıçağın ucunda duran sinirlerini alt üst etmiştir ve sonucunda da Jane çok büyük bir kriz geçirmiştir. Jane için bu darbe diğerlerine göre çok daha büyük bir darbe olmuştur ve Jane artık kimseyle olamayacağını ve hayatının bu şekilde berbat bir döngü de devam edeceğini düşünmektedir. Bu fikirleri ve başına gelen son olay nedeni ile Jane giderek gerçek ile gerçek olmayan arasındaki o ince çizgiyi kaybetmeye başlar.


  Jane bunları yaşarken, şehrin bir diğer köşesinde bulunan Mike ismindeki popülerliğini yitirmiş ve kendi içine kapanmış bir adam bulunmaktadır. Mike eskisi kadar popüler değildir, sanki müziğini artık hissedememektedir ve bu durum Mike’ı giderek karanlık duyguların içine doğru çekmektedir. 


  Ama kader oyununu oynar ve Mike ile Jane bir şekilde karşılaşırlar. Birbirlerini kısa zamanda tanıyan Mike ile Jane giderek birbirlerine daha da fazla âşık olmaya başlarlar. Mike ve Jane birbirlerini çok iyi şekilde anlayan bir çifttir çünkü ikisinin de çok derin psikolojik yaraları bulunmaktadır. Mike ve Jane sonunda birbirlerine psikolojik olarak yardım etmeye ve birbirlerini tedavi etmeye karar verirler. Birbirlerine destek olmaya çalışan çiftin görevleri açıktır. Jane, Mike için karanlık dünyasına ışık tutacaktır ve Mike’da, Jane için onu her daim gerçek dünyada tutacak bir hatırlatma tılsımı olacaktır. Ama bu iki kişinin dışarıdan bakıldığında bunları başarmaları imkânsız gibi görünmektedir…

  Diğer Adları:

  Eternal Beauty

  Yayın Tarihi:

  02 Ekim 2020

  Senaryo:

  Craig Roberts

  Ödüller:

  3 ödül & 7 Adaylık.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?