Space Jam: Yeni Efsane (Space Jam: A New Legacy)
Space Jam: Yeni Efsane (Space Jam: A New Legacy)
Malcolm D. Lee
2021
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
4.5 IMDB Puanı 73 Görüntülenme

Space Jam: Yeni Efsane (Space Jam: A New Legacy)

LeBron James basketbolda dünya liderlerinden biridir ve Dom ile Darius adındaki oğullarının da onun gibi olmasını istemektedir. Ancak Dom babasının izinden gitmek istemez çünkü kendisi aslında bilgisayar yazılımı konusunda çok yeteneklidir ve bu yeteneğini geliştirmek ister ve gelecekte de video oyunları hazırlamak ister.Bu sırada Dom bir oyunla meşguldür ve bilmedne yaptığı bir hamle yüzünden

Reklamı Geç
20
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  LeBron James basketbolda dünya liderlerinden biridir ve Dom ile Darius adındaki oğullarının da onun gibi olmasını istemektedir. Ancak Dom babasının izinden gitmek istemez çünkü kendisi aslında bilgisayar yazılımı konusunda çok yeteneklidir ve bu yeteneğini geliştirmek ister ve gelecekte de video oyunları hazırlamak ister.Bu sırada Dom bir oyunla meşguldür ve bilmedne yaptığı bir hamle yüzünden karakteir silinmiştir. Dom ne olduğunu çözer ancak iş işten geçmiştir. 


  Bu sırada da ünlü basketçi ve ailesi Warner Bros. Stüdyolarına davet alırlar ve burada kendisine aktörlük işi teklif edilir ama LeBron bu teklife sıcak bakmaz. Babası teklif için konuşurken Dom’un aklındaki asıl olay AI, Al-G Rhythmde ve stüdyo yazılımlarındadır. O sırada Al-G’nşn ta kendisi Dom’un yeteneğinin farkına varmıştır ve hem Dom’u hem de babasını sakince bodrum katına doğru çeker ve orada ansızın ikisini de sanal gerçeklik dünyasında mahsur bırakır. Fakat Al-G bununla da kalmaz ve Dom’u esir alıp onu başka bir yere gönderir. Al-G ile karşı karşıay kalan LeBron hemen oğlunu ve kendisini serbest bırakmasını söyler ancak Al-G çoktan planını oluşturmuştur bile. LeBron’a hem kendisinin hem de oğlunun serbest kalmasını bu kadar çok istiyorsa o zaman kendisi ile basket maçında kapışması gerektiğini söyler. Buna başta gülen baba LeBron sorgusuz sualsiz teklifi Kabul eder ancak Al-G kendisinin bir takım kurması gerektiğini ve sadece antrönörlük yapabileceğini ve bu takımında sadece stüdyonun yaratmış olduğu karakterlerden oluşabileceğini söyler. 


  Baba LeBron’un sadece bir günü vardır ve bu bir gün içinde tüm takımı eğitmesi ve kader maçına hazırlaması gerekmektedir. Ama bu iş kolay değildir çünkü LeBron’un takımı hep küçük karakterlerden oluşmaktadır ve karşı takım ise güçlü ve büyük oyunculara sahiptir. Space Jam: Yeni Efsane ismiyle dublajlı ve 4k formatlı izleyeceğiniz bu yapımda savaş artık başlamıştır ve eğer ünlü basketçi oğlunu kurtarmak istiyorsa bu maçı kazanmak zorundadır.


   

  Diğer Adları:

  Space Jam: A New Legacy

  Yayın Tarihi:

  15 Temmuz 2021

  Senaryo:

  Leo Benvenuti, Steve Rudnick, Timothy Harris

  Ödüller:

  7 ödül & 5 Adaylık.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?