Tam Cam: Chuyen Chua Ke (Tam Cam: Chuyen Chua Ke)
Tam Cam: Chuyen Chua Ke (Tam Cam: Chuyen Chua Ke)
Veronica Ngo
2016
7.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 7.0 /10 (1)
5.6 IMDB Puanı 592 Görüntülenme

Tam Cam: Chuyen Chua Ke (Tam Cam: Chuyen Chua Ke)

Veronica Ngo’nun yönetmenliğini üstlenmiş olduğu, Aaron Toronto ile Nha Uyen Ly Nguyen isimlerinin de senaryosunu hazırladığı filmde Veronica Ngo, Ninh Doung Lan Ngoc ve Ha Vi isimleri de başrol oyuncu kadrosunda yer alan simalardır. 1 Ağustos 2016 tarihinde ilk defa Vietnam’da gösterimi yapan film dram, fantastik ve 4k format kategorilerindeki yerini almış olan bir yapımdır. Türkç
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Veronica Ngo’nun yönetmenliğini üstlenmiş olduğu, Aaron Toronto ile Nha Uyen Ly Nguyen isimlerinin de senaryosunu hazırladığı filmde Veronica Ngo, Ninh Doung Lan Ngoc ve Ha Vi isimleri de başrol oyuncu kadrosunda yer alan simalardır. 1 Ağustos 2016 tarihinde ilk defa Vietnam’da gösterimi yapan film dram, fantastik ve 4k format kategorilerindeki yerini almış olan bir yapımdır. 


  Türkçe dublajının da hazır edilmiş olduğu bu Tam Cam: Chuyen Chua Ke isimli film modern bir Kül Kedisi masalıdır. Bu modern versiyonda ise Tam adında güzeller güzeli bir köylü kızı filmin ana karakteridir. Bu modern hikâye de ihanete uğradığını zanneden âşık prens güzel eşini ararken sadece kendisini değil aynı zamanda krallığını da tehlikeye attığında herşey bir an da değişecektir. 


  Tam adındaki bu güzel kötlü güzeli büyük acılar çekmektedir. Üvey annesi tarafından bilhassa kötü bir şekilde yaşamaya zorlanan Tam aslında henüz bilmese de onu gerçek kötülüklerden koruyan bir perinin himayesi altındadır. Bu sırada ise bir iblis Tam’in yakınlarında hem de Kralın hemen yanı başındadır. İblis, Kral’a çok sadık bir hizmetkarmış gibi davranmakta ve Kralı zamanı geldiğinde insan olmak için kullanacağı anı beklemektedir. Bunlar olurken de prens ayağı ipekten yapılmış ayakkabıya uyacak olan gelinini aramaktadır. 


  Uzak krallıkların birinde genç ve yakışıklı bir prens hayatının aşkı olan Tam’i bulmuştur ve o hızla da onu kaybetmiştir. Bu duruma çok üzülen prens henüz yaklaşan felaketin farkında bile değildir. Kralın yanı başındaki iblis ise alacağı haberi beklemekte ve hem insan olmak hem de krallığın sonunu getirmek için tetikte durmaktadır.


  Tüm bunlar her ne kadar bilinmese de Tam’in koruyucu perisinin her şeyden haberi vardır. Bu sırada karanlık krallık yükselmiş ve prensin krallığına doğru hızla gelmektedir. Kafası başka şeylerle meşgul olan prens ise bu tehlikeyi çok geç haber alır…

  Diğer Adları:

  Tam Cam: The Untold Story

  Yayın Tarihi:

  29 Sep 2017

  Senaryo:

  Nha Uyen Ly Nguyen, Aaron Toronto

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?