Tanrılar Vadisi (Valley of the Gods)
Tanrılar Vadisi (Valley of the Gods)
Lech Majewski
2019
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
4.6 IMDB Puanı 243 Görüntülenme

Tanrılar Vadisi (Valley of the Gods)

Ultra HD sürümünün de mevcut olduğu Valley of Gods filminin yönetmenliğini Lech Majewski yapıyor. Film, Josh Hartnett ve John Malkovichin rol aldığı, 2019 yılı İngilizce Lehçe-Lüksemburglu drama filmidir. Film, orta sınıftan yeni ayrılmış yazar John Ecas (Josh Hartnett), eksantrik trilyoner Wes Tauros (John Malkovich) ve mücadele eden bir Navajo topluluğunu içeren üç ayrı hikâyeyle bolluk ve yo
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Ultra HD sürümünün de mevcut olduğu Valley of Gods filminin yönetmenliğini Lech Majewski yapıyor. Film, Josh Hartnett ve John Malkovichin rol aldığı, 2019 yılı İngilizce Lehçe-Lüksemburglu drama filmidir. Film, orta sınıftan yeni ayrılmış yazar John Ecas (Josh Hartnett), eksantrik trilyoner Wes Tauros (John Malkovich) ve mücadele eden bir Navajo topluluğunu içeren üç ayrı hikâyeyle bolluk ve yoksulluğu karşılaştırıyor. John, Navajosun kutsal topraklarını kendi çıkarları için uranyum elde etmek için çıkarmaya kararlı olan dünyanın en zengin adamının biyografisini yazmayı üstlenir. Modern ilerleme, eski efsanelerin uzun zamandır uykudaki muhafızlarıyla ters düştüğünde, en akıl almaz servet bile yakında eşini bulabilir. 


  Josh Hartnett, Utahın güneydoğusundaki Monument Valley yakınlarındaki, Navajo Kızılderili tanrılarının ruhlarının sergilenmekte olan devasa taşların içinde yaşadığı söylenen Tanrılar Vadisine varır. Adam arabasının arkasından bir masa çıkarır ve elbette elle yazmaya başlar. Zamanı geldiğinde, eşi (Jaime Ray Newman) yelken kanat hocası için onu terk ettiğinden beri hayatı çöken bir reklam metin yazarı olan John Ecas olduğu ortaya çıkacaktır. Terapisti (John Rhys-Davies), Johnun dünyada gördüğü tüm saçmalığın üstesinden gelmenin en iyi yolunun, daha da çılgın şeyler yaparak onu kendi oyununda yenmek olduğunu öne sürer. Bu başarıları başardıktan sonra, John şimdi her zaman yazmayı hayal ettiği romanı yazmaya karar verir.  


  Sonunda dünyanın en zengin adamı olan Wes Tauros ile tanışır ve kişisel bir trajedinin ardından sessiz kaldığı söylenmektedir. Uranyum madenciliği yapmak için Tanrılar Vadisinin maden haklarını elde etmek için bir anlaşmayı tamamlamanın tam ortasında, bu, hala orada yaşayan Navajoları, bir parçası olarak alacakları parayı isteyenler arasında bölen bir hareket anlaşma ve o toprağın gelişmesinin kutsal zemin olarak gördükleri şeye saygısızlık edeceği için üzenler tarafından ters teper. Sonunda John, adamın biyografisini yazmak için Taurosun süper lüks malikânesine gelir ve olaylar gelişir. Hem Hd film izle hem de 4k film izle sürümlerinden yararlanabileceğiniz sitemizde Valley of Gods filmi en yüksek görüntü kalitesiyle sizlere sunuldu. 4k Film izlesene ailesi iyi seyirler diler.

  Diğer Adları:

  Valley of the Gods

  Yayın Tarihi:

  11 Ağustos 2020

  Senaryo:

  Lech Majewski

  Ödüller:

  1 ödül & 3 Adaylık.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?