Tanrı’nın Eli(The Hand of God)
Tanrı’nın Eli(The Hand of God)
Paolo Sorrentino
2021
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
179 Görüntülenme

Tanrı’nın Eli(The Hand of God)

Teresa Saponangelo, Filippo Scotti ve Toni Servillo’nun başrol oyuncu kadrosunda yer aldıkları ve The Hand of God ismiyle de tanınan 4k formatlı filmde Paolo Sorrentino ismini yönetmen ve senarist koltuğunda tek başına görmekteyiz. È stata la mano di Dio orijinal ismiyle de sitemizde yer alan filmde genç bir adamın hayatının ansızın korkunç bir şekilde değişmes
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Teresa Saponangelo, Filippo Scotti ve Toni Servillo’nun başrol oyuncu kadrosunda yer aldıkları ve The Hand of God ismiyle de tanınan 4k formatlı filmde Paolo Sorrentino ismini yönetmen ve senarist koltuğunda tek başına görmekteyiz. È stata la mano di Dio orijinal ismiyle de sitemizde yer alan filmde genç bir adamın hayatının ansızın korkunç bir şekilde değişmesi ve hiç beklemediği bir anda da bir mucizeye tanık olmasının ve sonrasında yaşadıklarının hikâyesi ele alınmaktadır. 


  Tanrının Eli ismiyle de sitemize eklediğimiz filmde Napoli’de tarih 80’leri göstermektedir. Fabietto Schisa ise ailesi ile kendisi için harika sayılabilecek bir yaşantıya sahip bir gençtir. Fabietto’nun ailesi birbirlerine şaka yapan ve birbirlerine hayat veren bir ailedir. Ancak Fabietto hiç beklemediği bir şekilde ailesini kaybettiğinde Fabietto için hayat aniden cehenneme döner. 


  Yaşam ve ölüm arasında gidip gelmeye başlayan Fabietto’nun yolu kaderin bir oyunu olarak Diego Maradona ile kesişir. Diego Maradona bu yaslı ve uçurumun kenarında olan genci kurtardığı zaman istemeden de olsa onun hayatına girmiş olur. Herkesin kolay kolay yaşamayacağı bu kurtarma olayının ardına ise Fabietto’nun hayatı yeniden değişmeye başlar.

  Diğer Adları:

  The Hand of God

  Yayın Tarihi:

  15 Aralık 2021

  Senaryo:

  Paolo Sorrentino

  Ödüller:

  8 ödül & 15 Adaylık.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?