Taş Ocağı (The Quarry)
Taş Ocağı (The Quarry)
Scott Teems
2020
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (1)
5.4 IMDB Puanı 355 Görüntülenme

Taş Ocağı (The Quarry)

4k yada HD 1080p seçeneğiyle Türkçe dublaj ve altyazılı olarak izleyebileceğiniz "The Quarry" isimli filmde, David Martin (Shea Whigam) adında bir vaiz, küçük ve ekonomik olarak harap olmuş Batı Teksas kasabası Bevele gelir ve kilisenin başında ve seyrek olarak katıldığı kilisenin başına geçen son kişi olur. Ve bu geliş hiç hayırlı olmamıştır. Kasabaya geldiği gece, minibüsüne zorla girilmiştir

Reklamı Geç
20
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  4k yada HD 1080p seçeneğiyle Türkçe dublaj ve altyazılı olarak izleyebileceğiniz "The Quarry" isimli filmde, David Martin (Shea Whigam) adında bir vaiz, küçük ve ekonomik olarak harap olmuş Batı Teksas kasabası Bevele gelir ve kilisenin başında ve seyrek olarak katıldığı kilisenin başına geçen son kişi olur. Ve bu geliş hiç hayırlı olmamıştır. Kasabaya geldiği gece, minibüsüne zorla girilmiştir ve sahip olduğu her şey çalınmıştır. Ve bir istisna dışında, İspanyolca konuşan cemaatinde hiç kimsenin İngilizceyi anlamadığını öğrendiğinde, bulunduğu konumda kalmanın hiç kolay olmayacağını düşünmeye başlar.


  Bununla birlikte, sade ve süssüz tavrı cemaatçilerle bir duygu uyandırmakta. Birinin düşüncesine göre kendisi yargılamadan konuşuyor ve bu nedenle cemaatçilerin sayısı yavaş yavaş artmaya başlıyor. Son zamanlarda geçici bakanların geçit töreni için evinde bir oda kiralayan Celia (Catalina Sandino Mareno) bile, tanıdığı başka bir vaiz gibi görünmese de bu adamdan etkileniyor.


  O ve diğer kasaba halkının bilmediği şey, David Martin olarak tanıdıkları adamın aslında yolun kenarında gerçek David Martin (Bruno Bichir) tarafından o bakanı almak için araba sürerken yakalanan isimsiz bir serseri olduğudur. Gerçek David kişisel şeytanlardan payına düşeni almış olsa da, yine de bir tür iç huzur bulmaya çalışmaktadır. Yerine geçtiği adamında, gerçekten yardım etmek istediği, benzer şekilde işkence görmüş bir ruh olduğunu sezer.


  Ne yazık ki, adam hizmetlerine pek iyi cevap vermiyor ve uzaktaki bir taş ocağındaki bir ocak durağında adamı öldürüyor. Cesedi gelişigüzel gömdükten sonra, adam Davidin kimliğini üstlenmeye ve Bevele gitmeye karar veriyor. Minibüsüne girildiğinde, bu yeni gelenle ilgili biraz tuhaflık olduğunu düşünen polis şefi Mooreun (Michael Shannon) dikkatini çeker. Ancak Moore, hırsızların uyuşturucu satıcısı Valentin (Bobby Soto) ve küçük kardeşi Poco (Alvaro Martinez) olduğunu çabucak keşfeder. Gerçek David’in bedeni keşfedildiğinde, bu suçu onlara da bağlayacak yeterli ikinci derecede kanıtı vardır, ancak kardeşlerin gerçek katilin kim olabileceği konusunda oldukça iyi bir fikri vardır. Bu suçu kimin işlediğini öğrenmek için izleyicilerimiz isterlerse Türkçe altyazılı olarak, isterlerse de Türkçe dublaj olarak filmi sitemizden izleyebilirler.

  Diğer Adları:

  The Quarry

  Yayın Tarihi:

  17 Nisan 2020

  Senaryo:

  Scott Teems, Andrew Brotzman, Damon Galgut

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?