The 2nd (The 2nd)
The 2nd (The 2nd)
Brian Skiba
2020
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (1)
3.8 IMDB Puanı 45 Görüntülenme

The 2nd (The 2nd)

Amerika Birleşik Devletlerinin özel gücü olan Delta Timin lideri Binbaşı Vic Davisin kariyeri gizli görevler operasyonlar ve başarılarla geçmiştir. Fakat hayatı istediği gibi gitmemektedir. Eşini evliliğin erken dönemlerinde kaybeden ve hayatını oğluna adaması gerekirken operasyonlar yüzünden buna fırsat bulamamış ve bu pişmanlığın verdiği hiss ile kariyerini geride bırakıp oğlu ile zaman geçir

Reklamı Geç
20
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Amerika Birleşik Devletlerinin özel gücü olan Delta Timin lideri Binbaşı Vic Davisin kariyeri gizli görevler operasyonlar ve başarılarla geçmiştir. Fakat hayatı istediği gibi gitmemektedir. Eşini evliliğin erken dönemlerinde kaybeden ve hayatını oğluna adaması gerekirken operasyonlar yüzünden buna fırsat bulamamış ve bu pişmanlığın verdiği hiss ile kariyerini geride bırakıp oğlu ile zaman geçirmek, geçmişte yaptıkları gibi at sürüp baba oğul zaman geçirmek istemektedir. Görev esnasında oğlu ile ilgilenemediği için onu bir yurda vermek zorunda kalmış ve tekrar onu görmek için yurda gidecektir ama onu bekleyen süpriz olaylardan habersizdir.


  Binbaşı Davisin oğlu Shawn çocukluğu ve gençliğinin çoğunu yurtda geçirirken babasız yaşamanın ne demek olduğunu anlamış ve oda babası gibi aynı özlemi çekmektedir. Bu keşmekeşin arasında karşısına çıkan yurtta tanıştığı kız olan Erin Walton ile tanışır kısa zamanda ona karşı duygular beslemeye başlar ve sürekli ona daha da yakınlaşmaya çalışır. İkiside olacaklardan habersiz takılıyorken Erin Waltonun babası olan Yargıç Walton Amerika Birleşik Devletlerinde son zamanlarda sürekli gündemde olan silah taşıma yasasının kabul edilip edilmemesinde kesin bir rol oynamaktadır. FBi Direktörü Philips silah taşıma yasası ile ilgili durumu ele almak için Yargıç Waltonuu tehtid edip ve kızı Erin Waltonu kaçırması için "The Driver" lakabı olan kötü bir Gizli Ajan ve ekibini tutacaktır.


  Yurdun kapanması için son saati bekleyenler arasında Erin Walton la birlikte babasını bekleyen Shawn da vardır. Vic Davis Shawnnı almaya gelmiş olsa da babası ile gitmek yerine Erinin de yurdu birlikte terk etmesi için onu beklemek ister ve olaylar yavaş yavaş gelişmeye başlar. Erin Waltonun her zaman ki özel şöförü yerine başka bir şöför gelir ve işler daha da şüpheli bir hal almaya başlar Erin Walton bunu fark etmemiş olsada Binbaşı Davis bir gariplik olduğunu sezer ve olaya müdahale etmek için kolları sıvar. Yargıçın kızını teröristlerin elinden kurtarmak için Delta Timi liderliği ve geçmişteki yeteneklerini ortaya koyarak teröristlere neye bulaştıklarından habersiz olduklarını göstermek isteyecektir.

  Diğer Adları:

  The 2nd

  Yayın Tarihi:

  01 Sep 2020

  Senaryo:

  Eric Bromberg, James Bromberg, Paul Taegel

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?