The Deep House
The Deep House
Alexandre Bustillo, Julien Maury
2021
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.4 IMDB Puanı 307 Görüntülenme

The Deep House

Ben ve Tina internet dünyasında ünlü olmaya karar vermiş bir çifttir. Bu iş için bir Youtube kanalı açan ve maceralarını canlı yayında izleyicilerine sunan Ben ve Tina, bu ünlü olma yolunda karanlık ve tehlikeli bir yol seçmişlerdir. Bu yol ise yayın konularının doğaüstü korkunç olayları ve mekânları ele almasıdır. Yine başka bir yayın konusu arayan Ben ve Tina hiçbir harita yer almayan bir orm
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Ben ve Tina internet dünyasında ünlü olmaya karar vermiş bir çifttir. Bu iş için bir Youtube kanalı açan ve maceralarını canlı yayında izleyicilerine sunan Ben ve Tina, bu ünlü olma yolunda karanlık ve tehlikeli bir yol seçmişlerdir. Bu yol ise yayın konularının doğaüstü korkunç olayları ve mekânları ele almasıdır. Yine başka bir yayın konusu arayan Ben ve Tina hiçbir harita yer almayan bir orman bulduklarında adeta bir altın madeni bulduklarını düşünürler. Bu yüzden kolları sıvayan ve sırf bu çekimi yapmak için Fransa’ya giden çift ormanı keşfetmeye başlarlar. 


  Ben ve Tina ormanının derinliklerine indikçe ormanın iç kısımlarında bir göl olduğunu ancak bu gölün doğal bir göl olmadığını yani yapay bir göl olduğunu keşfettiklerinde bu göle dalış yapıp içinde ne olduğunu görmek isterler. Hazırlıklarını yapan ve gölün dibine doğru dalışa geçen Ben ve Tina canlı yayına bağlandıklarında gölün dibinde bir ev olduğunu fark ederler. Ben ve Tina gördüklerine inanamazlar çünkü yıkılmamış bir ev gölün tam ortasında durmaktadır. Sırf bu evi yok etmek için bu gölün yapılmış olduğunu akıllarına getiren çift evi keşfetmek için bir an bile kaybetmezler. 


  Ancak Ben ve Tina eve girdiklerinde gördükleri karşısında dehşete kapılırlar. Çünkü evin salonunda tavana zincirlenmiş bazı cesetler bulunmaktadır. Bu cesetlere yakınlaşmak isteyen ve yakın çekim ile videolarının heyecanını zirveye taşımak isteyen Ben ve Tina bu cesetlerin aniden gözlerini açmaları ile kendilerini cehennemde bulurlar!


  4k film formatında hazırlanmış olan The Deep House isimli filmde Julien Mauray ile Alexandre Bustillo isimleri yapımın yönetmen koltuğunda bulunmaktalardır. Julien David ile birlikte Bustillo ile Mauray’in senaryosunu kaleme aldıkları bu korku ve gerilim filminde Eric Savin, Camille Rowe ve James Jagger isimleri de yapımın başrol oyuncu kadrosundaki simalardır. Ben ve Tina girdikleri bu su altından evinden sağ salim çıkmayı başaracaklar mıydı?

  Diğer Adları:

  The Deep House

  Yayın Tarihi:

  05 Kasım 2021

  Senaryo:

  Alexandre Bustillo, Julien David, Julien Maury

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?