The Dry (The Dry)
The Dry (The Dry)
Robert Connolly
2020
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.9 IMDB Puanı 239 Görüntülenme

The Dry (The Dry)

Suç, gizem ve drama türünde olan The Dry adındaki yapım, film ve sinema sektörüne oldukça güzel bir şekilde giriş yaparak yerini ediniyor. IMDb Platformundan 7.5’lik bir puan alarak başarısını kanıtlayan yapımın yönetmenliğini ise Robert Conolly yapmakta. Yazarlık tarafında da ismi bulunan Robert Conolly’nin yanında yer alan isimler ise Harry Cripps ve Jane Harper olarak sizler
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Suç, gizem ve drama türünde olan The Dry adındaki yapım, film ve sinema sektörüne oldukça güzel bir şekilde giriş yaparak yerini ediniyor. IMDb Platformundan 7.5’lik bir puan alarak başarısını kanıtlayan yapımın yönetmenliğini ise Robert Conolly yapmakta. Yazarlık tarafında da ismi bulunan Robert Conolly’nin yanında yer alan isimler ise Harry Cripps ve Jane Harper olarak sizleri karşılıyor.


  Filmin oyuncu kadrosunda ise; Gretchen rolünde bulunan Genevieve O’Reilly, Aaron Falk karakteri olarak oynayan ise Eric Bana bulunuyor. Greg Raco olarak Keir O’Donnell, Gerry Hadler olarak ise Bruce Spence’i görmekteyiz. Sırasıyla Sullivan, Grant Dow ve McMurdo karakterlerini canlandıran isimler ise; James Frechville, Matt Nable ve Eddie Baroo olarak karşımıza çıkmakta.


  Filmin konusu olarak; Federal bir ajan olan Aaron Falk’ın yaşadığı olaylar aktarılmaktadır. Aaron Falk, karısını ve hatta çocuğunu öldüren bir adamın cenazesine gidecektir. İşin en garip yanı ise bu adamın çocukluk arkadaşı olan Luke olmasıdır. Karısını ve çocuğunu öldürmüş olan Luke’un cenazesine gitmek için yola çıkan Aaron Falk’ın, en son memleketinden ayrılmasının üstünden 20 yıl gibi çok uzun bir süre geçmiştir. 


  Daha sonradan Falk, isteksiz bir biçimde de olsa memleketinde kalarak bu suçu araştırmayı kabul eder. Bununla birlikte üstü yıllardır kapalı olan bir yarayı da kanatmış olur. 17 Yaşında öldürülmüş olan Ellie Deacon’ın kendinde açtığı yarayı. Bu iki birbirinden ayrı suç arasında bir bağ olduğundan şüphelenmesiyle birlikte, bir anda kendini oldukça öfkeli ve etrafı dehşetle sarılmış olan bir toplumun ortasında bulur. Bir yandan kendine hakim olmalı, bir yandan da şüphelerini doğrulamak için araştırmaya devam etmelidir. Fakat bu yolda Aaron çok dikkat etmelidir çünkü Aaron sır perdesini araladıkça giderek kendine yaklaşan büyük tehlikenin farkında dahi değildir.

  Diğer Adları:

  The Dry

  Yayın Tarihi:

  21 Mayıs 2021

  Senaryo:

  Harry Cripps, Robert Connolly, Jane Harper

  Ödüller:

  3 ödül & 7 Adaylık.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?