The Princess Switch 3: Romancing the Star (The Princess Switch 3: Romancing the Star)
The Princess Switch 3: Romancing the Star (The Princess Switch 3: Romancing the Star)
Mike Rohl
2021
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.5 IMDB Puanı 191 Görüntülenme

The Princess Switch 3: Romancing the Star (The Princess Switch 3: Romancing the Star)

4k formatında erişim sağlayabileceğiniz The Princess Switch 3: Romancing the Star isimli filmde Vatikan’ın emaneten yolladığı önemli bir eserin çalınması sonucu birbirinden zıt kişilerin iş birliği yapmak zorunda kalışı ve bu yüzden de yaşanan olaylar ele alınmaktadır.Bu yıl ki Noel Festivalinde ev sahipliğini Belgravia Prensesi Stacy Wyndham ile Montenaro Kraliçes
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  4k formatında erişim sağlayabileceğiniz The Princess Switch 3: Romancing the Star isimli filmde Vatikan’ın emaneten yolladığı önemli bir eserin çalınması sonucu birbirinden zıt kişilerin iş birliği yapmak zorunda kalışı ve bu yüzden de yaşanan olaylar ele alınmaktadır.


  Bu yıl ki Noel Festivalinde ev sahipliğini Belgravia Prensesi Stacy Wyndham ile Montenaro Kraliçesi Lady Margaret Delacourt yapacaklardır ve bunun için de muhteşem bir hazırlık yapılır. Bu özel festival gecesi için de Vatikan en değerli eserlerinden birini seyre sunmaları için bu soylu kadına emanet eder. Ancak hiç beklenmedik bir olay yüzünden tüm festival hatta Vatikan ile ilişkiler bile tehlikeye girer. Çünkü birileri bu eserin geldiğini önceden öğrenmiş ve bu tarihi eseri sessizce çalmayı başarmıştır. Belgravia Prensesi Stacy Wyndham ile Montenaro Kraliçesi Lady Margaret Delacourt ise polisin bir şey yapamayacağını anladıklarında mecburen Leydi Fiona Pembroke’un yardımını talep ederler. 


  Leydi Fiona Pembroke ise şartlı tahliyede olan eski bir suçludur ancak Fiona artık özgürlüğünü istemektedir ev bu yüzden de bir yetimhanede bakıcılık görevini üstlenmiş ve sıradan bir hayata başlamıştır. Lady Margaret Delacourt ve Stacy Wyndham ondan yardım istediklerinde de onlardan para istemez bunun yerine kendisine yaklaşan şartlı tahliye duruşmasında ona kefil olmalarını ve özgürlüğünü tamamen kazanmasına yardımcı olmalarını ister. İki soylu bayan bu teklifi hemen kabul eder ve Fiona’dan ne yapıp edip Vatikan’ın emanet olarak yolladığı eseri bulmasını isterler. 


  Leydi Fiona Pembroke hemen soluğu eski erkek arkadaşının yanında alır. Peter Maxwell yani Fiona’nın eski erkek arkadaşı eski bir Interpol ajanıdır ve şimdilerde de kendisine ait bir güvenlik şirketinin başındadır. Peter Maxwell için hırsızlığın ardındaki ismi bulmak hiç de zor olmaz. Peter bu hırsızlığın ardında tarihi eser merakı ile tanınan ve çok yakınlardan festivali takip eden milyarder Hunter Cunard isminin olduğunu hemen çözer. Ancak Hunter Cunard’dan bu tarihi eseri fark ettirmeden geri almak gereklidir ve bu da pek kolay bir iş değildir…

  Diğer Adları:

  The Princess Switch 3

  Yayın Tarihi:

  18 Kasım 2021

  Senaryo:

  Robin Bernheim, Megan Metzger

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?