The Starling
The Starling
Theodore Melfi
2021
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.3 IMDB Puanı 177 Görüntülenme

The Starling

Lilly ve Jack uzun zamandır bir çocuk hayali ile yanıp tutuşan bir çifttir ve sonunda da Lilly eşine çok ama çok uzun zamandır beklediği haberi vermiştir. Lilly sonunda hamile kalmıştır ve bu defa sağlığında hiçbir problem de görünmemektedir. Bu noktadan sonra Jack ailelerine katılacak olan çocukları için her şeyi yapmaya hazır bir baba gibi hissetmeye başlar.Çok yoğun duyguların b
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Lilly ve Jack uzun zamandır bir çocuk hayali ile yanıp tutuşan bir çifttir ve sonunda da Lilly eşine çok ama çok uzun zamandır beklediği haberi vermiştir. Lilly sonunda hamile kalmıştır ve bu defa sağlığında hiçbir problem de görünmemektedir. Bu noktadan sonra Jack ailelerine katılacak olan çocukları için her şeyi yapmaya hazır bir baba gibi hissetmeye başlar.


  Çok yoğun duyguların biraz esprili bir dille ustaca anlatıldığı 4k ve dublaj özelliklerine sahip The Starling filminin konu merkezi uzun zamandır çocukları olmayan Lilly ve Jack çiftini oluşturmaktadır. Lilly sonunda hamile kalmıştır ve Jack de bu duruma çok sevinmektedir. Oldukça zorlu evlilik dönemlerinin ardına bu çocuk onlar için adeta evliliklerini kurtaracak bir direk olmuştur. Ama Lilly bir kez daha Jack’e korkunç bir haber zorunda kalır. Lilly tam dokuz ayın sonunda yeniden çocuğunu kaybeder ve bu durum Jack’in ruhunda korkunç yaralar açar.


  Lilly’den ve hatta dış dünyadan giderek uzaklaşan Jack için tek çözüm artık akıl hastanesi olmuştur. Lilly eşini hastaneye götürmüştür ve doktorlar da ona sabırlı olması gerektiğini telkin etmişlerdir. Bu sırada dağ gibi sağlam görünen Lilly aslında içinde çökmüştür ve bu durumu da yavaş yavaş özellikle de iş çevresinde hissedilmeye başlanmıştır. İş yerindeki bir bayan arkadaşı Lilly’yi park alanında yakalar ve ona bir dostunun kartını uzatır. Bu dostu eskiden bir psikolog olan veteriner doktor Larry Fine isminde bir adamdır. Doktor Larry’ye giden ve ona durumunu anlatmak isteyen Lilly’yi doktor başta kale almaz ve onu tatlı dille evine yollar. Ama kısa bir süre sonra Lilly kafasında bir yarık ile döndüğünde ve doktordan kendisine dikiş atmasını istediğinde doktor Lilly’nin gerçekten de yardımına ihtiyacı olduğunu kabul eder. Bu andan itibaren de Lilly’nin takıntılı olduğu ve kafasını yaralamasına neden olan sığırcık kuşu ile olan macerası da başlamış olur. 


   

  Diğer Adları:

  The Starling

  Yayın Tarihi:

  24 Sep 2021

  Senaryo:

  Matt Harris

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?