Timsah Çocuk Arlo (Arlo the Alligator Boy)
Timsah Çocuk Arlo (Arlo the Alligator Boy)
Ryan Crego
2021
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.7 IMDB Puanı 170 Görüntülenme

Timsah Çocuk Arlo (Arlo the Alligator Boy)

Arlo tüm hayatını hem huzurlu hem de güvenli bir şekilde bir bataklıkta geçirmektedir. Yarı timsah yarı da insan olan Arlo’nun doğum gününe de sayılı günler kalmıştır. Ama Arlo tam da bu sırada daha önce bilmediği bir sırrı öğrenir ve bu sırrın peşinden güvenli evini bırakıp New York gibi devasa bir şehre doğru yola koyulur. Türkçe dublajıyla Timsah Çocuk Arlo ismi
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Arlo tüm hayatını hem huzurlu hem de güvenli bir şekilde bir bataklıkta geçirmektedir. Yarı timsah yarı da insan olan Arlo’nun doğum gününe de sayılı günler kalmıştır. Ama Arlo tam da bu sırada daha önce bilmediği bir sırrı öğrenir ve bu sırrın peşinden güvenli evini bırakıp New York gibi devasa bir şehre doğru yola koyulur. 


  Türkçe dublajıyla Timsah Çocuk Arlo ismiyle küçük izleyicilerimiz için hazır bekleyen animasyon filminde; Arlo hiç öğrenmemesi gereken bir sırrı öğrenir. Bu sır ise aslında kendisinin New York’lu olduğu ve gerçek ailesinin de orada yaşadıklarıdır. Bunu duyar duyman hemen ailesini bulmaya karar veren Arlo korkusuzca bataklığını terk eder ve bu yüzük şehre doğru yola koyulur. Yol boyunca kötü, iyi ve çılgın insanları tanıyan ve onlarla maceralar yaşayan Arlo sonunda New York’a varmayı başarır.


  New York’a gelen Arlo ailesi çok fazla araştırma yapmasına gerek yoktur ve onları bir sahilde yaşarken bulur. Yeni ailesine hemen alışan Arlo’yu yeni ailesi bağırlarına basarlar ve onu çok severler. Arlo tam da mutlu bir hayata başlayacağı sırada hem kendisinin hem de ailesinin önüne çok büyük bir engel çıkar. Ailesinin bulunduğu sahil terk edilmiştir ve orada kimse yoktur. Ancak Arlo ve ailesinin yaşamlarını sürdürebilmeleri için bu sahilin yeniden canlanması da şarttır. Arlo ve ailesi şimdi evleri olan sahili yeniden canlandırmak ve daha iyi bir hayata sahip olmak için büyük bir savaşa girerler. Acaba Arlo ve ailesi bu zorlu görevin altından kalkabilecekler midir? Bu zorlu görevde bu iyi yürekli aileyi hangi maceralar beklemektedir? Aile bağları ve sevgi ve elbette sadakat ile bu görevi tamamlamak ve yeniden mutlu bir aile olarak yaşamak acaba onların kaderi olacak mıdır? 4k formatlı Arlo the Alligator Boy orijinal isimli animasyon yapımda, bu soruların cevabını bulacak ve hem siz hem de çocuklarınız neşe dolu dakikalara şahit olacaksınız.


   

  Diğer Adları:

  Arlo the Alligator Boy

  Yayın Tarihi:

  16 Nisan 2021

  Senaryo:

  Ryan Crego, Clay Senechal, Ryan Crego

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?