Trajik Orman (Selva trágica)
Trajik Orman (Selva trágica)
Yulene Olaizola
2020
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.6 IMDB Puanı 254 Görüntülenme

Trajik Orman (Selva trágica)

Sık ve derin Maya ormanları, çaresiz ve yardım arayan genç ve güzel bir kadın, ormanın derinliklerinde sakız arayan Meksikalı sakız işçileri ve uyandırıldığı için öfkeden kudurmuş olan erkek düşmanı iblis Xtabay. Dublajlı ve 4k formatındaki Trajik Orman filmi iste bu konuları çemberine almaktadır. Xtabay çok uzun zamandır uyumaktadır ancak ahlaksız sakız işçilerinin yardım aray
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Sık ve derin Maya ormanları, çaresiz ve yardım arayan genç ve güzel bir kadın, ormanın derinliklerinde sakız arayan Meksikalı sakız işçileri ve uyandırıldığı için öfkeden kudurmuş olan erkek düşmanı iblis Xtabay. Dublajlı ve 4k formatındaki Trajik Orman filmi iste bu konuları çemberine almaktadır. Xtabay çok uzun zamandır uyumaktadır ancak ahlaksız sakız işçilerinin yardım arayan genç ve savunmasız bir kız için verdikleri korkunç karar yüzünden uyandırılmıştır ve Xtabay bu sakız işçilerini yemek masasında görmeyi çok istemektedir. Bu yüzden de vermiş oldukları bu iğrenç karardan yakında pişman olacaklardır ancak her şey için çok geçtir!


  Meksika ile Belize bölgesinin arasında kalan yerde 1920 yılında sakız işçileri ormanın daha iç kısımlarına doğru ilerleyip burada kamp yapmaya karar verdiler. Bir süre ormanın iç kısımlarına ilerleyen sakız işçileri karşılarında Agnes adındaki güzel ve genç bir kızı gördüklerinde şaşırırlar. Agnes ise istemediği bir evlilikten kaçarak Maya ormanlarına sığınmış bir kızdır. Burada gözlerden uzak olmayı ve bu belayı atlatmayı beklemektedir. Agnes’i gecenin bir yarısı ormanın içinde tek başına gören işçiler hayatlarının en büyük hatasını yapar ve onu tutsak almaya karar verirler. Çünkü bu sakız işçileri hiç farkına bile varmadan ormanda sakince uyuyan ve vahşiliği ve erkek düşmanlığı ile dehşet saçan Xtabay isimli korkunç bir iblisin uyanmasına sebep olmuşlardır. 


  İblis Xtabay inanılmaz derecede güzel bir dişi görünümüne sahiptir ve bu özelliği ile akılsız erkekleri ormanın derinliklerine çektikten sonra vahşice parçalamaktadır. Ancak uzun bir süredir uykuya dalan Xtabay, Agnes’in çaresizliği nedeni ile uyanmıştır ve bu adamları da affetmeye hiç niyeti yoktur. Adamlar Agnes ile birlikte ormanda yürümeye devam ettikçe aslında hemen arkalarında iblis Xtabay onları takip etmekte onları parçalamak için an kollamaktadır. Agnes’e yardım etmek yerine onu kullanmayı seçen bu sakız işçileri acaba korkunç iblis Xtabay’ın elinden kurtulabilecekler midir? 

  Diğer Adları:

  Tragic Jungle

  Yayın Tarihi:

  09 Haziran 2021

  Senaryo:

  Rubén Imaz, Yulene Olaizola, Antonio Mediz Bolio

  Ödüller:

  6 ödül & 15 Adaylık.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?