Türünün Son İki Örneği (Extinct)
Türünün Son İki Örneği (Extinct)
David Silverman, Raymond S. Persi
2021
9.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 9.0 /10 (1)
5.5 IMDB Puanı 3,690 Görüntülenme

Türünün Son İki Örneği (Extinct)

Flummerne adı verilen ve ortası delikli, tavşan benzeri canlıların türlerini kurtarmak için giriştikleri macerayı konu alan ve 4k formatında da izleyeceğiniz Türünün Son İki Örneği isimli komedi ve macera dolu animasyon filminde Raymond S. Persi ve David Silverman yapımın yönetmen koltuğunu paylaşan isimlerdir. Animasyonun senarist ekibini ise Rob LaZebnik, Joe
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Flummerne adı verilen ve ortası delikli, tavşan benzeri canlıların türlerini kurtarmak için giriştikleri macerayı konu alan ve 4k formatında da izleyeceğiniz Türünün Son İki Örneği isimli komedi ve macera dolu animasyon filminde Raymond S. Persi ve David Silverman yapımın yönetmen koltuğunu paylaşan isimlerdir. Animasyonun senarist ekibini ise Rob LaZebnik, Joel H. Cohen ve John Frink isimleri oluşturmaktadır. Ken Jeong, Adam Devine ve Rachel Bloom ise animasyondaki sevimli karakterlere sesleri ile eşlik eden isimlerdir.


  Ed ile Op, 1853 yılına ve Şangay bölgesinde türlerinin yok olduğunu öğrenen iki sevimli canlıdır. Ortaları delik olan ve neredeyse bir tavşana benzeyen Ed ile Op bir şekilde geleceğe gelmeyi başarmıştır. Fakat gelecek bekledikleri gibi değildir çünkü artık kendi türleri yaşamamaktadır. Bu korkunç durum karşısında çok üzülen Ed ile Op hemen bir şeyler yapmak isterler. Bu sırada da onların ihtiyacı olan yardım akıllı bir köpek tarafından gelir. Köpek onlara beklemeden hemen geçmişe gitmelerini ve türlerini yok oluş hakkında uyarmalarını söyler. Ed ile Op bu fikir karşısında düşünürler ve Ed bu durumdan çok korkak. Ama Op kararlıdır ve dostu Ed’i de geçmişe giden yolda sürükler. 


  Geçmişe yani 1853 yılına geri dönmek isteyen ikili kendilerini inanılmaz tehlikeli ve bazen de çok eğlenceli maceraların ortasında bulurlar. Ed ile Op zamanda yolculuk etmiş ve yeniden geçmişe gitmişlerdir ancak bu defa ortada tuhaf bazı şeyler vardır. Bu tuhaflıkların en başında ise mitolojik bazı canavarlar ile karşılaşmalarıdır. Ed ile Op bir an da neler olduğunu anlayamazlar ve bu noktada tarih akışında bazı hatalar olduğunu düşünmeye başlarlar. Ed ile Op acaba gerçekten de doğru zamana geri dönmeyi başardılar mı? Türlerini kurtarmak için bu tehlikeli yolculuğu göze alan ikili, sonunda türlerine haberi ulaştırmayı başaracaklar mı?

  Diğer Adları:

  Extinct

  Yayın Tarihi:

  19 Kasım 2021

  Senaryo:

  Joel H. Cohen, John Frink, Rob LaZebnik

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?