Üç Ayı ve Mükemmel Hediye (The Three Bears and the Perfect Gift)
Üç Ayı ve Mükemmel Hediye (The Three Bears and the Perfect Gift)
William Butler
2019
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.0 IMDB Puanı 152 Görüntülenme

Üç Ayı ve Mükemmel Hediye (The Three Bears and the Perfect Gift)

Dublajıyla Üç Ayı ve Mükemmel Hediye ismini alan yapım küçük bir ayı ve yıl başı için annesine bir hediye alma isteğini ve bu isteğinin başına açtığı maceraları konu alan bir filmdir. The Three Bears and the Perfect Gift orijinal ismiyle bulabileceğiniz filmde küçük ayının maceraları sizleri 4k film formatıyla da beklemektedir. Yavru Ayı için inanılmaz heyecanlı bir gün olan Noel y
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Dublajıyla Üç Ayı ve Mükemmel Hediye ismini alan yapım küçük bir ayı ve yıl başı için annesine bir hediye alma isteğini ve bu isteğinin başına açtığı maceraları konu alan bir filmdir. The Three Bears and the Perfect Gift orijinal ismiyle bulabileceğiniz filmde küçük ayının maceraları sizleri 4k film formatıyla da beklemektedir. 


  Yavru Ayı için inanılmaz heyecanlı bir gün olan Noel yaklaşmaktadır ve bu özel günde de Yavru Ayı biricik annesine güzel bir hediye almayı planlamaktadır. Yavru Ayı bütün bir yıl boyunca sürekli ona bakan ve onu mutlu eden annesinin Noel zamanında da kendisinin mutlu olmasını ve onu ne kadar çok sevdiğini daha fazla anlamasını istemektedir ve bunu da güzle bir hediye ile yapacaktır. 


  Yavru Ayı çok sevdiği dostu Benny’e de bu fikrini söyler ve dostu Benny’de ona yardım etmeyi kabul eder. İkisi birlikte ormanın derinlerine doğru yol almaya başlarlar. Yavru Ayı ve Benny ancak ormanın çok derinlerinde annesine özel bir hediye bulabileceklerini düşünürler ve bu sırada sohbete dalarlar. Bir an da dikkatleri dağılan iki küçük ormanın içinde çoktan kaybolmuşlardır bile. 


  Bir an da korkan iki küçük yakınlarda bir ev olduğunu fark ederler ve hemen bu evin bahçesine sığınırlar. Ancak küçüklerin sığındığı bahçe aslında ormanın kötü kalpli cadısı Boo Hag’ın bahçesinden başka bir yer değildir. Boo Hang ise bu küçüklerin yaptığı bu davranışı kendisine bir tür hakaret olarak kabul eder ve bu duruma çok sinirlenir. Bu yüzden de Boo Hag hemen bir büyü ile Yavru Ayı’ya ceza vermek için onu insana dönüştürür. Boo Hag, Yavru Ayı’ya eğer bu büyünün bozulmasını istiyorsa annesi için Noel sabahına dek en mükemmel hediyeyi bulmasını aksi takdirde sonsuza dek insan olarak kalacağını söyler. Yavru Ayı yeniden eski haline dönmeyi ailesine kavuşmayı istemektedir ve bu yüzden de hemen annesi için en mükemmel hediyeyi aramaya koyulur.

  Diğer Adları:

  3 Bears Christmas

  Yayın Tarihi:

  01 Aralık 2019

  Senaryo:

  William Butler

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?