Üvey kardeşler (Half Brothers)
Üvey kardeşler (Half Brothers)
Luke Greenfield
2020
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.1 IMDB Puanı 218 Görüntülenme

Üvey kardeşler (Half Brothers)

Meksika’da küçük bir kasaba, elinde valizi ile hemen döneceğini söyleyen ama asla bir daha geri dönmeyen bir baba ve varlığından bile haberdar olunmayan bir üvey kardeş. Half Brothers işte bu denli enteresan öğeleri bir araya getiren çok eğlenceli ve dublajlı bir komedi filmidir. Renato işinde başarıyı ve hayatında da parayı ve güzel bir de nişanlıyı elde etmeyi ba
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Meksika’da küçük bir kasaba, elinde valizi ile hemen döneceğini söyleyen ama asla bir daha geri dönmeyen bir baba ve varlığından bile haberdar olunmayan bir üvey kardeş. Half Brothers işte bu denli enteresan öğeleri bir araya getiren çok eğlenceli ve dublajlı bir komedi filmidir. 


  Renato işinde başarıyı ve hayatında da parayı ve güzel bir de nişanlıyı elde etmeyi başarmıştır ancak Renato için babasının o henüz bir çocukken gitmesi ve bir daha da asla geri dönmemesi çok büyük bir sorundur. Ancak tam da evlilik hazırlıkları içinde olan Renato babasının hastalandığını ve ölmek üzere olduğunu öğrenir ve bunu istemese de babasını görmeye gider. Babasını ziyarete hastaneye giden Renato bazı cevapları da beklemektedir. Ama hastaneye gittiğinde hem babası hem de daha önce hiç görmediği üvey erkek kardeşini görür.


  Babasına nende onu terk ettiğini ve bir daha asla geri dönmediğini sorduğundaysa hiç beklemediği bir yanıtı alır. Babası eğer bunun sebebini öğrenmeyi istiyorsa kardeşi iel birlikte onlar için hazırladığı yolculuğa çıkması gerektiğini söyler. Renato kafayı cevabı öğrenmeye iyice takmıştır ve bu yüzden de bu yolculuğa çıkacağını söyler. Hastaneden yanına üvey kardeşi Asher’ı da alıp yola koyulan Renato babasının ardında yatan sırrı merak etmektedir. Fakat Renato üvey kardeşinin ne kadar farklı bir insan olduğunu bilmemektedir. Asher tam bir bela maktasıdır ve Renato ile birlikte çıkmış oldukları yolculukta birçok belayı da çekecektir. Sadece babasına neler olduğunu anlamak ve neden dönmediğini bilmek isteyen Renato bu zorlu ancak bir o kadar da eğlenceli macerasına katlanmaya karar verir. Acaba Renato daha ne kadar Asher’ın çıkardığı sorunlara katlanacaktır? Renato’nun babası hakkında bulacağı yanıtlar onda nasıl bir tepki yaratacaktır? Renato yolculuğun sonunda babasını affetmeyi başaracak mıdır? Renato’ya neden bir üvey kardeşi dahi olduğu şu ana dek söylenmemiştir?

  Diğer Adları:

  Half Brothers

  Yayın Tarihi:

  04 Aralık 2020

  Senaryo:

  Ali LeRoi, Eduardo Cisneros, Jason Shuman

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?