Wander Darkly
Wander Darkly
Tara Miele
2020
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.8 IMDB Puanı 220 Görüntülenme

Wander Darkly

Matteo ile Adrienne birbirlerini çok seven ve her anı birlikte geçiren bir çifttir. Onları sevenler ve tanıyanlar bu çiftin ne zaman evleneceklerini merak etseler de Matteo ile Adrienne kimseye kulak asmazlar ve birlikte yaşamaya başlarlar. Bir süre sonra çocukları olan çift borçları ödeyip istediklerini de aldıktan sonra ilişkilerinin monotonlaştığını hissetmeye başlarlar. Matteo ile Adrienne
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Matteo ile Adrienne birbirlerini çok seven ve her anı birlikte geçiren bir çifttir. Onları sevenler ve tanıyanlar bu çiftin ne zaman evleneceklerini merak etseler de Matteo ile Adrienne kimseye kulak asmazlar ve birlikte yaşamaya başlarlar. Bir süre sonra çocukları olan çift borçları ödeyip istediklerini de aldıktan sonra ilişkilerinin monotonlaştığını hissetmeye başlarlar. Matteo ile Adrienne ilişkilerinde yeniden heyecanı kazanmak ve eskisi gibi gezip tozmaya başlamak için öncelikle bir kaçamak yapmaları gerektiğini düşünürler. 


  Türkçe dublajı ve 4k film formatıyla sizlere sunduğumuz Wander Darkly filminde, uzun zamandır ilişkilerinde gerginlik hisseden ve yeniden eski tatlarını geri getirmek isteyen Matteo ile Adrienne dışarıya eğlenmeye giderler. Bu eğlence sırasında Adrienne bir iş arkadaşı ile karşılaşır ancak bu iş arkadaşı kendisine normalden daha fazla samimi davrandığı için bu durumu Matteo kaldıramaz. Matteo gece sonuna kadar kendisini tutsa da gecenin sonunda eve dönüş yolunda artık dayanamaz ve Matteo ile Adrienne arabanın içinde büyük bir kavgaya başlarlar. Fakat bu defa ki kavgalarının sonu korkunç bir trafik kazası ile biter çünkü karş��dan gelen aracı fark etmezler. 


  Bu kaza ardına her ikisi de hayatta kalır ancak Adrienne kazadan korkunç derecede etkilenmiştir ve Adrienne aslında yaşamadığını düşünmektedir. Sesler duyduğunu ve bazı şeyler gördüğünü söyleyen Adrienne’ya, Matteo başta pek ehemmiyet vermese de sonrasında Adrienne’nin ölü olduğuna gerçekten inandığını fark eder. Matteo bir süre sonra sevgilisini bu denli acı içinde görmeye dayanamaz ve ilişkilerini ona en başından hatırlatmaya başlar. Bu sayede bir şekilde bu ruf halinden Adrienne’nin sıyrılabileceğini düşünen Matteo onunla ilişkilerinde en başa gider ve en baştan yürüdükleri yerleri gezdikleri alanları ve maceralar yaşadıkları bölgeleri ona göstermeye ve geçmişlerini anlatmaya başlar. Acaba Matteo sonunda Andrienne’e aslında kazadan kurtulduğunu ve yaşadığını inandırabilecek midir? Acaba gerçekten de kazadan Matteo ile Adrienne çifti sağ kurtulmuşlar mıdır?

  Diğer Adları:

  Wander Darkly

  Yayın Tarihi:

  11 Aralık 2020

  Senaryo:

  Tara Miele

  Ödüller:

  1 ödül & 2 Adaylık.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?