Wander
Wander
April Mullen
2020
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
4.9 IMDB Puanı 216 Görüntülenme

Wander

Türkçe altyazısı ile sitemizde nette ilk defa izlemiş olduğunuz ve artık 4k film modu ve hatta Türkçe dublajı ile izleyeceğiniz Wander filminde April Mullen yapımın yönetmen koltuğundaki isimdir. Tim Doiron ise filmin senaryosunu kaleme almıştır. Son dönemlerin en kaliteli gerilim filmlerinden olan yapımda Katheryn Winnick, Aaron Eckhart ve Tommy Lee Jones gibi deneyimli simala
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Türkçe altyazısı ile sitemizde nette ilk defa izlemiş olduğunuz ve artık 4k film modu ve hatta Türkçe dublajı ile izleyeceğiniz Wander filminde April Mullen yapımın yönetmen koltuğundaki isimdir. Tim Doiron ise filmin senaryosunu kaleme almıştır. Son dönemlerin en kaliteli gerilim filmlerinden olan yapımda Katheryn Winnick, Aaron Eckhart ve Tommy Lee Jones gibi deneyimli simalarda filmin başrol oyuncu kadrosunu oluşturan ekiptir.


  Korkunç bir trafik kazasında kızını kaybeden Arthur, özellikle de olay sonrası karısının felç geçirmesiyle iyice akli dengesini kaybetme noktasına gelmiştir. Bu durumu yüzünden hastanede yatmak zorunda kalan Arthur bu dönem zarfında Jimmy adında başka bir hastayı da tanımış olur. Jimmy’de aynı Arthur gibi kafasında tuhaf teoriler ile gününü geçirmektedir. Bu arkadaşlık birlikte komplo teorileri geliştirmeye kadar ilerlediğinde ikili bu düşüncelerini bir yayın altında toplamayı bile başarırlar. Arthur ise bir yandan yeniden dedektiflik görevine döner ve bu görevde davalarında yardımcısı Shelley ile birlikte işleri yürütmeye çalışır. 


  Sıradan bir güne başlayan Arthur, yeni bir dava almanın eşiğindedir. Bu yeni dava ise bir kadının kızının ölümünün araştırılmasıdır. Kendi kızı gibi bir trafik kazasında ölen genç kızın annesi olayın sadece bir trafik kazası olduğuna inanmamaktadır. Arthur bu olayı pek araştırmak istemese de ölen kızın cesedi üzerinde gördüğü bir yara dikkatini çeker ve sonunda davayı almayı kabul eder. Bu işaret aslında Arthur’un başka bir davada da gözüne çarpan bir yaradır. 


  Arthur olayı araştırmaya başladığında olayların asıl bağlantı noktasının Wander kasabası olduğunu fark eder ve Arthur tüm gücü ile bu bağlantının sebebini araştırmaya başlar. Fakat akıl sağlığı zaten pamuk ipliğinde olan Arthur araştırmasını derinleştirdikçe iyice bunalıma ve hatta korkmaya başlar çünkü olaylar kazadan çok korkunç birer cinayet gibi görünmeye başlamıştır ve bu cinayetlerin ortasında da kendi kızı bulunmaktadır! Arthur akıl sağlığının zayıflığına rağmen gerçekleri çözmeyi başarabilecek midir?

  Diğer Adları:

  Wander

  Yayın Tarihi:

  04 Aralık 2020

  Senaryo:

  Tim Doiron

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?