Warning
Warning
Agata Alexander
2021
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
4.6 IMDB Puanı 305 Görüntülenme

Warning

Toni Garrm, Thomas Jane ve Tomasz Kot isimlerinin başrol oyuncu kadrosunda yer aldığı, Agatha Alexander’ın yapımın yönetmenliğinin yanı sıra Jason Kaye ve Rob Michaelson ile birlikte yapımın senarist kadrosunda yer aldığı Warning isimli 4k formatlı filmde insanoğlunun kendi elleri ile kıyameti getirmesi anlatılmaktadır.Gerilim ve bilim kurgu ile bütünleşmiş olan ya

Reklamı Geç
20
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Toni Garrm, Thomas Jane ve Tomasz Kot isimlerinin başrol oyuncu kadrosunda yer aldığı, Agatha Alexander’ın yapımın yönetmenliğinin yanı sıra Jason Kaye ve Rob Michaelson ile birlikte yapımın senarist kadrosunda yer aldığı Warning isimli 4k formatlı filmde insanoğlunun kendi elleri ile kıyameti getirmesi anlatılmaktadır.


  Gerilim ve bilim kurgu ile bütünleşmiş olan yapımda dünya seviye atlamıştır ve bunu da teknolojik olarak yapmıştır. İnsanoğlu teknolojiyi öyle bir seviyeye getirmiştir ki insanlığın yerini artık makineler almaya başlamıştır. Bu durum çoğu grup tarafından sevinçle karşılanırken bazı gruplar arasında da dehşet verici bir korku ile karşılanmıştır. Teknoloji yanlısı grup bu makinelerin insanoğlunun hizmetinde sadık birer köle olduklarını iddia etseler de diğer grup bu durumun çok tehlikeli olduğunu ve bu yükselmenin korkunç bir inişi olacağını söylerler. 


  Ancak her kim ne söylerse söylesin bilim insanları bu teknolojiye çok güvenmekte ve sürekli geliştirmektelerdir. Ama günlerden bir gün asla akla gelmeyen bir şey olur ve gezegen korkunç fırtınanın pençesine düşer. Bu o denli büyük bir fırtınadır ki tüm gezegeni etkisi altına alır ve bir an d elektronik sistemlerin hasar görmesine ve manüel kontrolden yani insan kontrolünden çıkmasına neden olur. Bu korkunç durum ise daha önce susturulmaya çalışılan ve bu teknolojinin bir hata olduğunu söyleyen grupların ne kadar haklı olduklarını ortaya koyar çünkü kontrol edilemeyen teknoloji hızlı bir şekilde insanoğluna sırtını döner ve onları yok etmek ister. Dünya genelinde teknoloji ile insanoğlu teke tek kalmıştır ve fırtına nedeniyle de hiçbir şekilde kontrol geri alınamamaktadır. Şimdiyse insanoğlu kendi elleri ile inşa ettikleri kendi kıyametleri ile yüz yüze kalmıştır. Emir komuta olmaksızın başıboş kalan teknoloji neden insanoğlunu kendisine düşman bellemiştir? Bu durumun fırtına dinmeden ve sistemler tamir edilmeden durdurulmasının başka bir yolu yok mudur? Yoksa insanoğlu gerçekten de kendi kıyametini mi yaratmıştır?

  Diğer Adları:

  Warning

  Yayın Tarihi:

  22 Ekim 2021

  Senaryo:

  Agata Alexander, Rob Michaelson, Jason Kaye

  Ödüller:

  8 ödül

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?