Yıldız Kız: Yılbaşı Macerası (StarBeam: Beaming in the New Year)
Yıldız Kız: Yılbaşı Macerası (StarBeam: Beaming in the New Year)
Jon Izen
2021
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
75 Görüntülenme

Yıldız Kız: Yılbaşı Macerası (StarBeam: Beaming in the New Year)

Büyük Kötüler bu sefer Summersette’de korkunç ve dehşet verici bir planı devreye sokabilmek için Noel zamanını seçmişlerdir. Çok büyük bir planları olduğu açık olan Büyük Kötüler bu planlarını devreye sokmadan önce Zoey ve Işın Takımı ile savaşmaları gerektiğini de bilmektelerdir. Zoey ve Işın Takımı bu sefer Büyük Kötülerin çok güçlü bir şekilde ve saklı bir plan ile üzerlerine saldıracakların
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Büyük Kötüler bu sefer Summersette’de korkunç ve dehşet verici bir planı devreye sokabilmek için Noel zamanını seçmişlerdir. Çok büyük bir planları olduğu açık olan Büyük Kötüler bu planlarını devreye sokmadan önce Zoey ve Işın Takımı ile savaşmaları gerektiğini de bilmektelerdir. Zoey ve Işın Takımı bu sefer Büyük Kötülerin çok güçlü bir şekilde ve saklı bir plan ile üzerlerine saldıracaklarını anladıklarında güçlerini birleştirmeye karar verirler. Ancak bu bile Büyük Kötüleri bu sefer geri püskürtmeye yetmez. Bu noktada ise devreye burnu havada kuzen Zara girer. Bir sebepten dolayı kuzen Zara, Zoey ve Işın Takımına yardım etmeye karar vermiştir. 


  StarBeam: Beaming in the New Year ismiyle ekranlarınıza taşıdığımız 4k formatındaki animasyon yapımın yaratıcıları ise Noelle Wright ve Keith Wagner’dir. Büyük Kötüler neden saldırmak için Noel zamanını seçmişlerdir? Büyük Kötüler böylesine güçlü bir ekibin karşısında nasıl durmayı planlamaktadırlar? Kuzen Zara’nın son an da Zoey ve Işın Takımına yardım etmeyi kabul etmesinin ardında başka bir sebep mi yatmaktadır?

  Diğer Adları:

  StarBeam: Beaming in the New Year

  Yayın Tarihi:

  14 Aralık 2021

  Senaryo:

  Keith Wagner, Noelle Wright

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?