Yozlaşmış (The Corrupted)
Yozlaşmış (The Corrupted)
Ron Scalpello
2019
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.7 IMDB Puanı 287 Görüntülenme

Yozlaşmış (The Corrupted)

Yozlaşmış ismiyle sizlerle olacak 4k formatlı film, Liam adındaki talihsiz bir adamın tam kötü şansını yendiğini düşündüğü sırada başına gelen beklenmedik ve aksiyon dolu olayları anlatmaktadır. Liam hapisten çıktıktan sonra eski hatalarını düzeltmek ve oğlu ile olan arasını yeniden düzeltmekten başka bir şey ummazken, kardeşi yüzünden kendisini korkunç güçlerin arasında hayatı
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Yozlaşmış ismiyle sizlerle olacak 4k formatlı film, Liam adındaki talihsiz bir adamın tam kötü şansını yendiğini düşündüğü sırada başına gelen beklenmedik ve aksiyon dolu olayları anlatmaktadır. Liam hapisten çıktıktan sonra eski hatalarını düzeltmek ve oğlu ile olan arasını yeniden düzeltmekten başka bir şey ummazken, kardeşi yüzünden kendisini korkunç güçlerin arasında hayatı pahasına savaşırken bulacaktır.


  Liam hapisten çıkmıştır ve bu durumu ikinci bir şans olarak görmektedir. Geçmişteki hataları nedeni ile oğlu ile olan bağı kopan Liam şimdiyse düzgün bir iş bulmak ve oğlu ile olan baba ve oğul ilişkisini güçlendirmek istemektedir. Ancak kardeşini ziyarete gittiğinde Liam kardeşinin hayatının da çok zorlu bir dönemeçte olduğunu görür ve hatta kardeşinin hayatı tehlikededir. Neler olduğunu anlamaya çalışan Liam sonunda kardeşi Sean’ın başını büyük bir emlak mafyası ile belaya soktuğunu anladığında hayatına bir kez daha lanet eder. Çünkü kardeşini bu beladan çekip çıkarabilecek tek kişi Liam’dır ve kendisi de bunu bilmektedir. 


  Liam kardeşinin durumunu araştırdıkça olayların aslında çok büyük bir çapta dönen bir dolandırıcılık olayına dönüştüğünü gördüğünde, belediye başkanından, polislere kadar hiç kimseye güvenemeyeceğini de anlamıştır. Fakat Liam bir şekilde güvenecek birilerini bulmalı ve bu korkunç durumdan kardeşini sağ salim kurtarmalıdır. Yaklaşan Olimpiyat oyunları ve aynı şehrin seçilmesi ile içinde belediye başkanının da bulunduğu yolsuzluğun bir parçası haline gelen kardeşi Sean ise ölüme her geçen gün yaklaşmakta ve abisi Liam’ın onu kurtarmasını ummaktadır. Liam olayları derinlemesine araştırdıkça her şeyin milyonlarca dolar değerinde devasa bir dolandırıcılık planın bir parçası olduğunu anlamıştır. Ama bu durumu anlaması işleri kolaylaştırmak yerine daha da zor bir hal almasına neden olacaktır. Acaba Liam kardeşini bu korkunç oyunun içinden çekip alabilecek midir? Kardeşini kurtarması Liam’a nelere mal olacaktır? Bunca yozlaşmanın kol gezdiği bu büyük şehirde kendisine yardımcı olacak güvenilir kişileri nasıl bulmayı başaracaktır?


   

  Diğer Adları:

  The Corrupted

  Yayın Tarihi:

  10 Ocak 2020

  Senaryo:

  Nick Moorcroft

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?