Yürekten Dans Et (Into the Beat – Dein Herz tanzt)
Yürekten Dans Et (Into the Beat – Dein Herz tanzt)
Stefan Westerwelle
2020
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.3 IMDB Puanı 168 Görüntülenme

Yürekten Dans Et (Into the Beat – Dein Herz tanzt)

Into the beat filmi, Kate isimli genç bir kadının Marlon isimli genç bir adamla tanıştıktan sonra hayatını değiştirecek bir karar vermesine ve bu kararın hem kendi hem de babasının hayatını nasıl etkilediğini anlatan dublajlı ve 4k formatlı bir filmdir.Kate çocukluğundan bu yana babası tarafından baskılanan ve sadece bale eğitimi alması için zorlu eğitimler yapan g
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Into the beat filmi, Kate isimli genç bir kadının Marlon isimli genç bir adamla tanıştıktan sonra hayatını değiştirecek bir karar vermesine ve bu kararın hem kendi hem de babasının hayatını nasıl etkilediğini anlatan dublajlı ve 4k formatlı bir filmdir.


  Kate çocukluğundan bu yana babası tarafından baskılanan ve sadece bale eğitimi alması için zorlu eğitimler yapan genç bir kadındır. Kate’in babası onun büyük bir balerin olmasını istemekte ve yıllardır bu hayali için kızını zorlamaktadır. Kate dans etmeyi sevmektedir ancak bale dalını sadece babası istediği için yapmaktadır. Kate için bale de hayat yoktur, kendisini canlı hissetmemekte ve zorunlu olduğunu hissettiği için sahne almaktadır. Fakat Kate günlerden bir gün Marlon isimli genç bir adamla tanışır. Bu adam Kate için hayatını değiştirecek olan adamdır.


  Marlon hip hop dalında dans etmektedir ve oldukça da iyi bir dansçıdır. Kate bu çılgın dansı başta pek anlamaz ve üstünde durmaz ancak kısa sürede Kate bu dansın içindeki heyecanını uyandırdığını anlar ve bu dans sayesinde yeniden yaşıyormuş gibi hissettiğini fark eder. Bu yüzden Kate dans ettikçe kendini daha enerjik ve hayat dolu hissetmeye başlar ve hem hip hop dansı hem de yeni tanıştığı Marlon isimli adamla giderek başlarını kuvvetlendirmeye başlar. 


  Kate bu dansı hobi olarak yapsa bile babasının üzüleceğini bildiği için bu durumu babasından saklar. Ama Kate hip hop ve Marlon ile çok hızlı ve sıkı bir bağ kurmuştur ve yeniden baleye dönmeyi istememektedir. Bu yüzden de baleyi tamamen bırakmaya karar verir. Ama baleyi Kate’in bırakması demek babasının yıllardır onun için kurduğu hayalin yok olması demektir ve ayrıca babasının bu durum karşısında nasıl bir tepki vereceğini de kestirememektedir. Bakalım Kate sonunda nasıl bir karar verecektir? Bu kararı sadece babasını mı yoksa Marlon’u mu üzecektir?


   

  Diğer Adları:

  Into the Beat

  Yayın Tarihi:

  16 Temmuz 2020

  Senaryo:

  Hannah Schweier, Stefan Westerwelle

  Ödüller:

  2 ödül & 1 nomination

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?