Zordur Bu Dünya (Jagame Thandhiram)
Zordur Bu Dünya (Jagame Thandhiram)
Karthik Subbaraj
2021
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.0 IMDB Puanı 357 Görüntülenme

Zordur Bu Dünya (Jagame Thandhiram)

Suruli kendi küçük dünyasında yaşayan, nereye ve kimlere ait olduğunu henüz çözememiş ve küçük kumpaslarla hayatını kazanan bir adamdır. Suruli yapayalnızdır ancak bu yalnız ve boş dünyası çok yakında hiç tahmin edemeyeceği derede değişecektir çünkü çok yakında başına çok büyük olaylar gelecektir. Korkunç bir hikâyeyi, hırs, para tutkusu ve insani değerlerin, insanın kötü tarafı il
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Suruli kendi küçük dünyasında yaşayan, nereye ve kimlere ait olduğunu henüz çözememiş ve küçük kumpaslarla hayatını kazanan bir adamdır. Suruli yapayalnızdır ancak bu yalnız ve boş dünyası çok yakında hiç tahmin edemeyeceği derede değişecektir çünkü çok yakında başına çok büyük olaylar gelecektir. 


  Korkunç bir hikâyeyi, hırs, para tutkusu ve insani değerlerin, insanın kötü tarafı ile savaşını anlatan Zordur Bu Dünya isimli, dublajıyla ve dilerseniz de 4k formatında sizlere sunduğumuz filmde, Suruli aitsizlik hissinden yani hep yalnız olmaktan bıkmıştır ve bu yüzden yapmaması gereken bir şeyi yapıp bölgenin belalı mafyasına katılmaya karar verir. Burada tutunmak istiyorsa mutlaka büyümek ve göze girmek gerektiğini anlayan Suruli kısa sürede içinde kendi ahlakı ile ters düşen işler yapmaya başlar. Mafyanın içinde ilerlemek için başlattığı bu yeni hayat tarzı ise gün geçtikçe Suruli’den çok şey götürmeye başlamıştır. 


  Suruli bu sorunlarla karşılaşırken belalı mafya patronu da rakibinden tamamen kurtulmak ve piyasayı kendi tekeline almak istemektedir. Bu yüzden de özenle seçtiği bazı adamlardan oluşturduğu ekibin içerisine Suruli’yi de eklemiştir. Çünkü Suruli son dönemlerdeki işlerinde acımasız ve kesin işler başaran biridir. Suruli için hayatının en kötü anları da bu yeni ekibe girmesi ile başlar çünkü bu ekip sadece rakip mafya ile uğraşacak ve rakip patronu ortadan kaldırmak için ahlak denen insanı temel taşı dahi tanımayacaklardır. Karşı mafya ne denli acımasız ise bu ekip de denli acımasız hatta daha da acımasız olmak zorundadırlar ve durum da Suruli için fazla gelmeye başlayacaktır. Suruli başına gelecek olan ve diğer insanlara yaşatacağı korkunç eylemleri kaldırabilecek midir? Acaba Suruli çok geç olmadan girdiği bu yolun sonunun olmadığını görüp, bir an önce kendisini bu mafya dünyasından kurtarabilecek midir? Yoksa Suruli için hem ahlaki hem de psikolojik açıdan kendisini kurtarmak için çok mu geçtir? 


   

  Diğer Adları:

  Jagame Thandhiram

  Yayın Tarihi:

  18 Haziran 2021

  Senaryo:

  Nick Bain, K.N. Vijay Kumar, Karthik Subbaraj

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?